FIV Europa(30)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Fa beta maine dimineata!!!!!!!sa vezi ce frumoasa valoare!!! Ma bucur enorm pentru tine!!!Stiu ce simti acum!

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Yarrina, Balanta va multumesc dragelor!!! Simt ca plutesc de fericire, dar stiti si voi cum e!!!

Yarrina beta numai vineri pot face, ca atunci am programre. Dar acum, important e ca sunt garviduta, si numai maine nu-i poimaine si aflu exact valoarea!

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cor-cora spune:

Bubu-uraaaaaaa... Felicitari! Ma bucur multttt si-ti doresc sarcina usoara!Multa bafta mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

buburuza, felicitari!!!
sa ti dea d zeu o sarcina usoara si bebe sanatos!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Buburuza felicitariiiiiiiiiiiiiii!. Bravo fetita. Sarcina usoara si la termen iti doresc si un bebe sanatos.

Bruni tu urmezi cu un beta mare.


elena fericita de pitici pretiosi Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Buburuza draga! Genial!!! Ce ma bucur pentru tine, e minunat ce ti se intampla! Deci 3 (adica FIV3) si iepurasul au fost cu noroc! Sa te bucuri de tot timp de 9 luni si apoi toata viata!
Spune-mi te rog, de data asta ce a fost diferit: ai facut AH, embryoglue? parca ET a fost tot la 3 zile, nu? (Acum intru mai rar, pana ne apucam din nou!)

CorCora,
nu fii negativista - exista destui ginecologi buni in Bucuresti: dr Octavian Rotaru de la Elias, dr Ilinca Gussi de la Cantacuzino sunt numai cativa.
Iar Bryny, si eu iti pot spune ca am auzit numai lucruri f bune de dr Ioana Lutescu din Constanta, care este si ginecolog f bun si se pricepe la FIV (stiu tot pt ca dansa colabora cu MNL unde am facut primele FIVuri).

Va pup pe toate.
La vara in vacanta trecem iar prin Viena sa punem la punct strategia urmatorului FIV!

Pisuc Mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Cor-cora, Bruni, Elena va multumesc din inima! Sper sa fie bine pana la capat!


Bruni sa stii ca tre sa te tii dupa mine!!!

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

buburuza mai am un pic si bag si eu testul,
musai trebuie sa vad doua liniute dar deocamdata e prea devreme..
am stiut ca vei reusi, am presimtit si o sa ai si gemeni
bravo inca odata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Pisucule multumesc fata draga! Iti doresc sa ai si tu parte cat mai repede de reusita si sa plutesti de fericire! Acum, sa vedem vineri cat e beta, dar deocamdata, pot spune intr-adevar ca FIV3 a fost cu noroc. Pentru mine numarul 3 are o semnificatie pozitiva ( sunt nascuta pe 3 iar relatia cu sotul meu am inceput-o tot intr-o zi de 3) si sper sa ma ajute DD pana la capat. Ce a fost diferit? ... Tratamentul a fost identic cu FIV2 dar am facut acupunctura in paralel. Embrioni buni am avut mai putini ca datile trecute, adica doar 2 de cate 7 celule in z3, carora li s-a facut AH si i-am transferat pe amandoi in ziua de Pasti. Am avut doar utrogestan ca tramament de sustinere si m-am odihnit mai mult ca niciodata...as putea spune ca m-am lenevit cumplit! Sper ca ti-am putut fi de folos!!!

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Bruni ai zis ca reusim amandoua! Acum, eu am facut primul pas si te trag dupa mine!!!

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput