FIV Europa(30)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Buburuza trebuie sa fii optimista si sa crezi in Doamne Doamne. Hai ca mai ai un pic si tu pana la Beta. Poti incerca si un test de urina in Z6 ca mine...daca te mananca....

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mizo40 spune:

Gabi B, eu am facut cariotipul la Medlife unde a fost cel mai ieftin. Noi am platit 460 lei de persoana. Vezi ca la Medlife, dupa o prima consultatie ai dreptul sa faci card de fidelitate si ai o reducere de 6 la suta pentru fiecare analiza, investigatie etc. Eu am aflat mai tarziu de reducere pentru ca nu iti spune nimeni, este un anunt timid pe un panou in legatura cu asta.

Bafta multa.

Multumesc tuturor fetelor pentru mesaje.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bryny spune:

mizo imi pare rau sa aud asta eu am fost fericita la maxim pet tine si ma laudam cu reusita ta si acum 2 zile,sincer imi pare tare tare rau!si noi am sp ca dak nu reusim de data asata incerc cu adoptia.succes la acte situi doresc din suflet sati trimita Dumnezeu copilul pe care til doresti tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cor-cora spune:

Mizo-imi pare tare tare rau . Bafta multa cu adoptia!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Arina din pacate la Wunchbaby nu conceleaza embrioni la z3 chiar daca fac transferul in ziua 3. Eu am facut transfer la 3 zile si nu mi-au congelat embrionii ramasi. mai aveam 4 embrioni pe care i-au lasat sa se dezvolte si nu au supravietuit pana la ziua 5.

Bryny nu am inteles ce ai spus tu acolo ca daca nu reusiti acum va indreptati spre adoptie. ce sa nu reusesti? Esti cat se poate de gravida. Bucura-te de asta si crede in sansa ta in copilul tau. Sa nu mai zici draga mea ca nu reusesti. Tu ai reusit si asa o sa fie in urmatoarele 9 luni. Pup burtica



elena fericita de pitici pretiosi Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bryny spune:

Elena iubita mea am spus... ca spuneam asa adica... vb eu cu sotul meu inainte de a incepe procedurile de fiv2 ca daca nici de data asta nu reusim o sa incercam cu adoptia,dar nu am sp acum in timpul asta de dupa fiv2 mai inteles???nu mai te supara, dar oricum imi place cand ma certisi BBeisi te iubesc virtual muza mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BuburuzaL spune:

Dragelor a mai trecut o zi... se mai scurteaza asteptarea mea ...sunt din ce in ce mai nerabbatoare, dar simptomele de CM sunt parca tot mai puternice! Sa speram insa ca va fi bine...

Pupici

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bryny spune:

zuza si eu aveam la fel dureri de CM parca trebuia sami vina si pieptul era la fel ca si cum treb sa vina uratii...stai linistita ca asa e...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Bryny eu asa am intels din mesajul tau. ai uita sa pui acolo un trecut si se intelege ca vb la prezent. te cert si eu ca o baba ce vrei acum. . pup aveti grija de voi.

Buburuza si eu am experimentat niste dureri ca de cm inainte de test ca s anu zic ca inainte cu o noapt ede test am avut niste dureri de uter de am zis ca gata totul s-a terminat si ca nu am resit si cand colo piticii mei se cuibareau si isi faceau loc la mine in uter.
Mai ai putin si au sa afli ce bata mare si frumos ai.

Bafta fetelor in focuri


elena fericita de pitici pretiosi Ana Maria & Matei Stefan - 18 iulie 2009

Piticii mei iubiti


Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

Citat:
citat din mesajul lui BuburuzaL

Dragelor a mai trecut o zi... se mai scurteaza asteptarea mea ...sunt din ce in ce mai nerabbatoare, dar simptomele de CM sunt parca tot mai puternice! Sa speram insa ca va fi bine...

Pupici

------------------------------------

Ce iepuras darnic!!! Doamne, numai TU poti face minuni!!!



buburuza ramai optimista pana la capat! si eu zic ca vei avea rezultatul asteptat..cate zile ai de la punctie? am pierdut sirul zilelor...nu te bate un gand sa faci test de urina?
eu sunt ok, stau cumintica si astept si eu luni pt test..eu sper sa reusesc de data asta..pana n prezent am fost super calma , sper ca bebele sa ramana cu mine..
elenada,bryny,balanta,moni si restul

Mergi la inceput