FIV la Sibiu (8)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hypnotic1978 spune:

mai fetelor, imi dau si eu cu parerea.....pai dc dl dr vrea sa citeasca credeti ca ii este asa de greu sa isi faca un cont aici si sa intre............. zic si eu
totusi sa speram ca nu
va pup, o seara buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Anda se pot pune si 3. Nu stiu daca pun 3 in faza de blastocist si la varsta frageda. Cred ca merg pe 3 la transfer de Z3. Iti da o foaie sa completezi cu ce numar vrei dar iti spune dr cati ai voie adica mai poti decide daca 1 sau 2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Hypnotic vii si tu si ne strici bucuria. Normal ca poate dar tre sa scrie 10 mesaje...unde le scrie? Poate se da drept pacienta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Citat:
citat din mesajul lui hypnotic1978

mai fetelor, imi dau si eu cu parerea.....pai dc dl dr vrea sa citeasca credeti ca ii este asa de greu sa isi faca un cont aici si sa intre............. zic si eu
totusi sa speram ca nu
va pup, o seara buna

Hai mai ,ca are si el lucruri mai importante de facut ....niste inseminari , fivuri......si crezi ca nu l-am depista imediat daca ar intra ca pacienta ? am fi in stare nu ?
Problema era ca putea citi si altcineva , sotia lui , prietenii , acum n-or intra toti sa se dea drept paciente !?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hypnotic1978 spune:

yarrina, scuze, nu asta am vrut, iti dai seama ca nimanui nu-i place sa fie descoperit, ca nu degeaba folosim "pseudonime".
cred ca ne agitam degeaba
e mult prea ocupat si face lucruri mult prea importante ca sa stea sa citeasca ce scriem noi aici.
poate doar vreo asisitenta de-a d-sului ceva..........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Da de ce-i ziceati prin paginile anterioare pushtiulica lui dr. I?E chiar atat de tanar? Cati ani are?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Hypnotic , stai linistita , nu se supara nimeni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Daa, chiar fabulam de acum. Sigur are ceva mai bun de facut!!! Cum ar fi sa aiba grija de morulele mele care sunt intr-un impas acum.
Are 33 Anda. Fata de unele dintre noi chiar este. Fata de mine nu...e numai bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Yarrina iar ai barbatu' plecat ?
Ca vad ca nu te supravegheaza !
Stai cuminte acolo in pat sa aiba si copiii aia maine un locsor bun de cuibarit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Pai mi-s singura la Sibiu. Berbantu vine vineri. Deci pentru mine azi e ziua desertaciunilor ca de maine cuminte. Azi am mancat fast food...am baut cola...am fumat o tigara...am mancat ciocolata....tot ce nu voi putea face de maine in colo. Si oricum stau in pat acum...cu laptoapa pe brate. Radea sosu intr-o zi...cica tie daca iti iau laptopul iti iau viata...ai muri fara el.

Mergi la inceput