FIV la Sibiu (8)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dordemunte spune:

Misspii eu am platit in jur de 150 de lei pt. hormonale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Dordemunte, ce mai faci? Te-ai hotarat cum abordezi mai departe, sau deocamdata pauza? Am tsh bun, dar fsh maricel: 10. O sa i le trimit si eu la Sibiu, dar stiu ca nu va fi deloc incantat dr. Ispasoiu. In plus nu e nici genul care sa iti dea sperante din cate am vazut. Iti spune verde in fata ca nu e bine, asa ca, nu m-astept la un raspuns prea bun. De aceea nici nu le-am trimis inca. Tot aman momentul, de parca as rezolva ceva in modul asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordemunte spune:

Alina maine am programare la endocrinolog pt TSH.Doc a zis ca trebuie neaparat scazut sub 2,5.O sa urmeze laparoscopia si apoi o sa vad ce se poate face mai departe in functie de grasucelul meu FSH.Scrie-i cat mai repede doctorului ca uite ,ne alearga timpul din urma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Eu nu mai intru in seara asta, asa ca, Yarina: multa, multa bafta maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Alina multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Yarrina iti tin pumnii maine......cred ca iti va pune 2 embrioni , nu ? Sau inca nu ti-au spus ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Citat:
citat din mesajul lui bytzi

anda,iti accepta analizele si ale mele sint din septembrie si nu le mai repet.Fetelor ati observat ca numai logate putem vedea subiectele Fiv,deci puteti scrie fara teama ca sinteti citite urrrraaaaa


Dupa cate prostii am facut pe aici zilele trecute , de m-a certat si barbatu' ..........e o idee f. buna.......nu stiu cui i-o fi venit ideea asta....are o de la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

ei na, pai ce tu i-ai zis lui ,ce prostii am vorbit noi?, ne mai distram si noi...
da,chiar azi m-am gindit,daca vrea cineva sa mai citesca tre' sa se inregistreze,asa ca buna idee,vorba ta
pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Da , m-a certat barbatzelul meu , ca eu am fost asa de socata de ce a zis Bubu , ca i-am povestit......si a spus ca de acum inainte el ma asteapta in masina , nu mai da ochii cu "omul ala"......eeeeee , ce am facut asa rau , nu ?

Din soc , am dat imediat in viroza .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:


esti mortala...pai ce ai facut asa de deplasat ,nu inteleg,sincer
offf fetita serioasa ce esti tu

Mergi la inceput