LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *186*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

LA MULTI ANI!!!
DARIUS-ANDREI
ADRIAN
BIANCASa cresteti mari, sanatosi si fericiti, alaturi de parintii vostri!

Noi am petrecut ieri putin in familie, azi si cu prietenii, am pus cateva poze la semnatura. Astept parerile voastre, sunt curioasa daca va place tortul
Razvan a ales de pe tava surubelnita, o carticica si un calculator.
ILINCA, poate te bagi la interpretare, ca esti experta Socru-meu a respirat usurat si a zis ca tot inginer il facem
Va pup si sa aveti un week-end cu soare!

POZE NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna,
La multi ani sarbatoritilor zilei!

Daca exista vreo doritoare la bazar este un carut super usor,si pare super ok.


Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

DODO, super caruciorul, vreau si eu sa licitez, dar nu stiu cum. Unde ma uit sa aflu? Un regulament, ceva...sau poti tu sa ma indrumi?

http://www.lucamic.blogspot.com/

Editez, ca am gasit intre timp. DODO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

ADITAPOP, tare simpatic nazdravanu'! Mie imi place si tortul .

http://www.lucamic.blogspot.com/

Editez ca am editat aiurea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

LA MULTI ANI Darius Andrei, Adrian, Bianca Stephanie!!!

Multe pentru mamici!!! Sa fiti sanatoase si fericite alaturi de puiutii vostri!


Provista imi pare tare rau ca nu mai poti sa scrii. Dar mai lasa-ne cate un mesaj in mailul comun

Bianca ti-o imprumut eu pe soacra-mea daca tot nu ai. Vine astazi si sta o luna, asa ca o mai trimit si pe la tine. Super pozele de la petrecerea de 1 an

Gigelica pup Pitonul sa fie astazi curajos la vaccin si sa nu-l doara.

Daca vreti puteti sa ne vedeti la 14 la protv in galeria de la Dansez pentru tine. Am fost sa sustinem un prieten, care din pacate a iesit . I-am facut si lui David tricou cu mesaj

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Aditapop super petrecere ati avut Si decorul a fost foarte frumos Iar Razvan este un duuuuulceeee

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Mamici maine iesiti in parc? Dati de stire ca venim

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

DODO, super caruciorul, vreau si eu sa licitez, dar nu stiu cum. Unde ma uit sa aflu? Un regulament, ceva...sau poti tu sa ma indrumi?

http://www.lucamic.blogspot.com/

Editez, ca am gasit intre timp. DODO

scuze...abia acum am vazut ceea ce ai scris....dupa ce in prealabil iti notasem licitatia


Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Citat:
citat din mesajul lui Pisik06
NEATZA!LA MULTI ANI DARIUS ANDREI, ADRIAN, BIANCA STEPHANIE!!!!O urare speciala pentru berbecutul: sa fii cumintel, sa o mai lasi pe mami sa se odihneasca si sa fii la fel de dulcicMamicilor cate oFLORIC, nu stiu ce sa zic de laptic. Daca ti se pare doar tie ca e productia mai slaba, mai suplimenteaza-i portia de lactate: iaurturi, branzica, etc. Daca nu se lasa inca cu tipete si suspine parca nu as incerca cu lapte praf.Am si eu o problema: de sambata trecuta Ana are zile cand face kk foarte moale si mult cantitativ si uneori chiar apa, cu mucus si urat mirositor. Se intampla insa rar, cam o data la 2 zile, restul scaunelor fiind ok, inchegate, normale ca aspec si miros. Eu am pus-o pe seama maselelor, dar azi dimineata iarasi a facut, azi fiind o saptamana. Sa ma ingrijorez?Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009) Pozele noastre Fotografii profesionale evenimente
Denisa zice ca daca e mucus, ar trebui facuta o analiza.Pisik, prin aceeasi poveste am trecut si noi. Eu nu m-am ingrijorat, insa i-am dus proba la 3 laboratoare, si mi-au iesit 3 rezultate diferite. Incearca sa nu ii mai dai o perioada fructe crude, si evita alimentele diuretice. Eu asa am facut si s-a remediat intr-un final.Eu am refuzat sa ii dau ercefuryl la recomandarea medicului.Multa sanatate.Aaa, pana la urma eu cred ca Eva a avut problemele de la niste portocale pe care le-a mancat. Ele erau cam lipicioase, iar eu, desi le-am spalat, nu mi-am dat seama ca i-ar putea face rau Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Fetelor, mai are cineva linkul catre discutiile dintre o dna psiholog si un copil care spunea ca e venit de pe alta planeta?Nu mai retin exact despre ce e vorba, il aveam in bookmarks dar mi-a murit hardul si am pierdut si linkul. Nici macar nu mai stiu cine l-a postat Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput