FIV-Dr. LAURA DRACEA ( 6)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancutza2009 spune:

Va multumesc mult mult mult.Inca nu imi vine sa cred ce mi se intampla.Cand am vazut prima sangerare inainte de beta am zis ca totul s-a sfarsit, deja faceam planuri pt FIV3, iar acum ma gandesc cum va fi la prima ecografie pe 12 aprilie.DECI, fetelor, se poate .Sa nu opriti tratamentul si sa mergeti la analiza de sange , indiferent de simptomele pe care le aveti.Acum stau la pat si astept mai mult ca niciodata sfintele Sarbatori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda82 spune:

Ancutza felicitari!!!!offf ce bine...chiar ca o sa ai sarbatori de basm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa80 spune:

ANCUTZA FELICITARI! Sarcina usoara, bebe sanatos si la termen. Ma bucur foarte mult.


24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa80 spune:

Buna dimineata. Va invit la sau laptic cald, pt gravidute .
Ma bucur ca aveti vesti bune. Sper sa reusiti toate sa aveti copilasi sanatosi si frumosi.


24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns havin spune:

Neata fetele mele dragi!revin si eu sa va spun ca am facut astazi HSG si rezultatul este OK.nu am hidrosalpinx trompa stanga permeabila si dreapta este infundata.asa ca pe 13 aprilie lA Bucuresti si cred ca de pe 15 incep tratamentul.Felicitari ANCUTA ma bucur fff mult pentru ca orice reusita aici ne da si noua mari sperante.va si va doresc numai bucurii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa80 spune:

HAVIN multa bafta si te asteptam cu mai multe informatii.



25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns havin spune:

Fetelor eu va doresc PASTE FERICIT si iepurasul sa va aduca la fiecare cate un.Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa80 spune:

Salutare!
ONNIEX ai fost la eco?
Azi am program de si .
Cele care sunteti in cateva saptamani, aveti grija sa nu faceti eforturi mari.


25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Buna dragutelor.
Ancuta am mare nevoie de ajutorul tau. Am facut azi beta, rezultatul mi-l da abia marti dar mi-a venit ciclul sau ce naiba o fi. Nu stiu daca sa continui tratamentul (progesteronul, acidul folic si aspenterul) sau intrerup. Nu raspunde nimeni la cabinet la Dracea si ma gandeam ca poate tie ti-a zis ce sa faci.
Help...

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
ASPIRANTA FOREVER

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutza2009 spune:

Amy NU INTRERUPE NIMIC, mai ales arefamul si acidul folic, stai la pat si ai sa vezi ca va fi bine. Daca nu raspunde la tel, si eu am patit-o, trimite un SMS si iti raspunde sau te suna .Te pup si ai mare grija de tine .Sangele cum e? Si ai grija la orice mica durere ia No spa .Nu stiu ce sa zic de aspenter , eu la fiv-ul asta nu am mai luat.

Mergi la inceput