FIV in Ungaria 98

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Citat:
citat din mesajul lui pamy

mami_vreau ce e cu gandurile astea negre?Daca ai facut ET cu embrio de z3,probabil ca ceea ce ai vazut tu o fi fost de la nidare,asa ca fara stress.Pe cand beta?


n-are cum! ziua 8 e prea tarziu pentru nidare... asa ca nu ma pacalesti! oricum mersi de incurajare!




Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Dragele mele, am actualizat prima pagina... am pus link-uri catre impresiile samirei despre korall, ce ne-a spus ea despre booking si mijloace de transport, impresiile mele despre helios, am pus link catre preturile pe care ni le-a tradus kitty , am pus link catre persoana care poate traduce la budapesta... ar mai trebui sa trec ceva? mai aveti idei?

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2008 spune:

Buna dimineata


Mami Vreau- nu te gandi la rau..te rog mult...daca sangerarea nu continue, e de bine. Daca e maro, iarasi e bine ..Hai incearca sa fii optimista si increzatoare,e Saptamana Mare cand Dumnezeu are mila de noi.

Samira - sunt cu ochii pe forum.....te pup



In 2010 voi fii o mandra graviduta si o mamica fericita !...asa sa ma ajute Maica Domnului!

"Ceea ce este imposibil pentru om, este posibil pentru Dumnezeu" (Matei19:26)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau

Citat:
citat din mesajul lui pamy

mami_vreau ce e cu gandurile astea negre?Daca ai facut ET cu embrio de z3,probabil ca ceea ce ai vazut tu o fi fost de la nidare,asa ca fara stress.Pe cand beta?


n-are cum! ziua 8 e prea tarziu pentru nidare... asa ca nu ma pacalesti! oricum mersi de incurajare!




Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota


la mine exact in z8 a fost nidarea....asa ca are cum

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Samiro, bafta multa, fetica! Tin pumnii

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Citat:
citat din mesajul lui goggy
la mine exact in z8 a fost nidarea....asa ca are cum

7+
MTHFR 1298c hetero si mutatia protrombinica hetero



serios? si in ce zi ai facut primul beta si cat a iesit? eu stiam ca nidarea ar trebui sa fie in ziua 4-5 de la transfer cu embrioni de ziua 3...

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

mami_vreau vezi ca nu incerc sa te prostesc?Of,of cum nu crezi tu ce zic eu .Sa-ti zic o faza : la primul meu fiv la Szeged era o tipa de 42 ani care a facut odata cu mine fiv.A raspuns slab la stimulare,a avut doar un ovo la punctie.Erau asa dezamagiti,nu sperau sa faca ET.Ovulul s-a fertilizat si au facut ET la 2 sau trei zile de la punctie (nu mai stiu exact).A plecat acasa sigura ca fiv-ul este fara reusita.Mi-am adus aminte de ea si am sunat-o dupa vreo luna.Era gravi si nici macar nu isi facuse beta,zicand ca nu are rost.Pe deasupra mi-a zis ca si-a continuat viata ca si cum nu ar fi facut fiv,char in perioada de dupa fiv si-a renovat casa.Cand si-a dat seama ca nu ii vine CM a dat vina pe dereglare de la stimulare,dar ea de fapt era GRAVI.Sper ca te-am lamurit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

la mine transferul a fost cu embrioni de 2 zile, iar beta a fost 30 in z13 de la punctie. Eu asa cred, ca atunci a fost nidarea, poate gresesc. Am avut niste dureri nasoale timp de vreo ora, dar fara sangerari.

7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau

Citat:
citat din mesajul lui goggy
la mine exact in z8 a fost nidarea....asa ca are cum

7+
MTHFR 1298c hetero si mutatia protrombinica hetero



serios? si in ce zi ai facut primul beta si cat a iesit? eu stiam ca nidarea ar trebui sa fie in ziua 4-5 de la transfer cu embrioni de ziua 3...

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota


si la mine nidarea la una dintre Tuste a fost in Z8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

offffff mai fetelor.... voi ma faceti sa sper si asta pe bune ca nu-i ok... sper sa nu pic de sus ca la primul fiv... gataaaa... nu mai vreau sa ma gandesc!

goggy pamy pussi speranta

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput