Felicitari CARLA! Flori de liliac-mai-iun'10 (59)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns n_a_n_a spune:

Multu de sfat, Ada

Ruxi si eu ma tot umflu, da pana acuma cat de cat simetric, si rautaciosul de tati zice ca-i de la mouse !!

Nana 32+ cuiubirici dulce, Adelina Ioana
amr: -8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theophillina spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu30

Multumim de modificari Teo !

Doamne da sa fie un capitol foarte bun !

Ruxi 31 + cu
AMR ... cine stie?


Gata, am facut modificarile, bebeii i-a trecut altcineva, insa celelalte modificari le-am facut eu, sper ca e ok acum. Daca mai observati cate ceva de modificat, aici sunt.

Theodora 26+ Stelios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onana spune:

Am revenit dupa ce am mancat rapid niste branza cu rosii si un pahar de bere...buuun tare...cu mancarea nu prea m-am saturat, deh, nu aveam altceva prin frigider plus ca ar fi trebuit sa recuperez o zi de nemancat.

Theo, Nana, (am baut berea cu gandul la tine, scumpo, imi pare rau ca te chinuie tare stomacul, uff, nici nu-mi pot inchipui cum e..), eu una ma simt ff bine pt ca mi-a fost tare frica de eco de azi. Oricum, dat fiind ca nodulii sunt acolo si unul a mai crescut (pe fondul sarcinii, zice dr) o sa revin la control in septembrie, dar pana atunci..gata cu grijile! Plus ca ce putea sa se intample rau intr-o asa zi sfanta, nu-i asa? Azi doar vesti bune!

Ma retrag si eu la , noapte buna fete dragi, ma culc cu gandul la Carla si la mazarichile scumpe care au pasit cu dreptul in lumea noastra

Sorana, mami de Matei (21.02.2008) si 34+ Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui n_a_n_a

Multu de sfat, Ada

Ruxi si eu ma tot umflu, da pana acuma cat de cat simetric, si rautaciosul de tati zice ca-i de la mouse !!

Nana 32+ cuiubirici dulce, Adelina Ioana
amr: -8


Mare figura tati !
Iar m-am distrat copios

Ruxi 31 + cu
AMR ... cine stie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onana spune:

Ah, am uitat, Nana eu nu stiu ce sa zic de umflarea asimetrica, eu una sunt umflata uniform, cel putin asa pare, e drept ca nu m-am analizat mai atent.
Dar nu-ti fa griji, nu poate fi nimic grav.

Sorana, mami de Matei (21.02.2008) si 34+ Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolett2445 spune:

Citat:
citat din mesajul lui n_a_n_a

Multu de sfat, Ada

Ruxi si eu ma tot umflu, da pana acuma cat de cat simetric, si rautaciosul de tati zice ca-i de la mouse !!

Nana 32+ cuiubirici dulce, Adelina Ioana
amr: -8


ma doare burta de atata ras,si al meu zice la fel cateodata,in alte circumstante,ca stau mult pe net

ma duc la nani,a fost o zi llunga si frumoasa am bocit impreuna si am dat refrash din clipa in clipa aproape, sa vedem ce mai visam.

fetita mamei
NIKOL32+ ANTONIA si DAVID (15 MAI 2006)

AMR 7 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Nana nasol cu edemele astea, nu stiu ce sa zic despre gaptul ca sunt asimetrice... Bei suficient? eu stiu ca trece cu o hidratere corecta.
Soranasa-ti fie de bine berica...amsorbit si eu de la Bogdan azi...tocmai azi si-a gasit sa ne scoata la resto, cand eram eu la post...am spus ca daca nu mananc, macar sa beau!

Doamne, Doamne cum a nascut Carla!! ce o fi pe ea acum! Mai avemsinoi asa putin...


Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008 si 35+ Ilinca Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n_a_n_a spune:

Laurita, Sorana - multumesc si voua pentru raspunsuri .

Ruxi, Nikol - ma bucur ca v-ati amuzat, poate asta o sa va aduca putina relaxare si un somnic mai linistit .

Cat despre tati, DD nu doarme nici la ora asta: mi-a cerut un Rennie ca parca-l arde stomacul, mai inainte se holba in oglinda si se plangea ca i-a iesit un cos; asa ca i-am zis sa fie atent, ca de astea s-a molipsit de la mine, si daca nu-i cuminte i se umfla si mana daca indrazneste sa atinga mouse-ul ! N-am fost chiar atat de rea sa-i zic ca e gravid prin simpatie, ca n-am vrut sa-l speriu de sa nu mai doarma la noapte .

Inchid si eu laptop-ul, ca poate, poate mi se "miceste" mana la loc

Noapte buna burtici !

Nana 32+ cuiubirici dulce, Adelina Ioana
amr: -8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

vreau si eu sa ma culc
sper sa pot adormi ca dupa o zi ca asta nu mi-e deloc somn

Noapte buna !

Ruxi 31 + cu
AMR ... cine stie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana5255 spune:

Artu sunt bine.

Acum am aterizat si noi acasa. Am fost la restaurant, au venit niste prieteni de ai nostri din Bulgaria asa ca am gasit sie u un motiv sa mananc si sa beau in cinstea Carlei. Sunt atat de fericita pentru ea. Acum urmatoarea pe lista sunt eu.

Ma bag si eu la somn. Noapte buna. Maine daca nu intru peste zi nu va impacientati, ca sunt pana peste cap cu treaba. Tre sa mi le las pe toate in ordine inainte de marea intalnire.

Va pupacesc si va imbratisez pe toate. Ce odisee frumoasa avem noi

Sabina 35+ cu gemenele Ekaterina si Iustina si mamica Alexandrei
AMR - 3 saptamani

Doamne Ajuta sa ajungem cu bine la capatul drumului si sa se nasca fetele sanatoase.

Mergi la inceput