In Banat la noi Acasa (20)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

LAURA-FLORINA La multi ani cu sanatae,fericire si tot ce e mai bun in viata sa ai parte
FLORIN sot de Dorina si FLORIN-RADUCU fecior de Dorina,sa aveti parte de bucurii si clipe minunate alaturi de cei dragi,sanatate si fericire



INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Cele bune sa se-adune,cele rele sa se spele' Proverb popular ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraBubu spune:

LA MULTI ANI PENTRU TOATE FLORILE!
Slabuta miscare pe-aici gagicile...
Cristina, ajunsasi, mama, in Italia? Bafta!
Am aflat ca s-au reluat livrarile catre RO la LaRedoute si acu ma benoclez pe-acolo sa vaz ce mai e... taare ma bucur.
Va

Laura, mami de 2 fete cucuiete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Sal'tare gagicele

Mey nu am mai avut timp de calculator din varii motive...cel mai principal este ca l-am internat pe tata miecuri la Padurea Verde cu apa la plamani si inima marita,atata am plans cand l-am vazut cum arata...vedeai prin el cat era de alb-galben si transpira stand pe loc. Cum la vazut dr la internat pe loc da e un jeeeeeggg in spitalul ala de-ti vine sa-ti versi matzele,plin de tuberculosi,jegosi....Doamne ca m-am socat cand am vazut ce natii is pe acolo,parca dai numa de borfasi pe coridor. I-am spus la tata si daca merge la buda portofelul si telefoanele sa nu le lase in salon cu toate ca e salon de vip-uri,ca am tratat cu nea dr si e langa salonul asistentelor....na in fine ia acuma tratament intravenos,antibiotic sau nu stiu ce ca nu am ajuns sa vorbesc cu asistentele ca vineri m-a pasaportat de urgenta de la el ca sa nu iau ceva boli de pe acolo,spunea el si sa duc cumva la fata.
Asa ca numa pe drumuri am fost...ieri am fost la Chisoda,a tinut sor'mea ziua la Alexia cu 1 saptamana mai devreme ca sa ajunga toata lumea pt ca ziua Alexiei e pe 4 aprilie si chiar e Pastele si na fiecare e cu treburi,musafiri si nu era timp de zile dinastea asa ca fu tare fain,a tinut cheful la o pizzerie din Chisoda unde pot sa spun ca am mancat o pizza suuuuuper buna,distractie beton,a avut si Zana la copilasi care s-a jucat cu nazdravanii 2 ore,tortul a fost belea de bun si in sfarsit am avut si eu un moment de relax.
Azi fusei la munca dar asa nu as fi mers pentru ca de dimi pe la ora 5 cand a venit bubulyna de la pishi si am pus mana pe ea avea febra,am luat temperatura 38.9 i-am dat paracetamol supoz si nurofen si a adormit dar cand s-a trezit mi-a spus mama ca era fleasca de transpirata,acum e ok sper sa nu faca iarasi mai spre seara

Va multumesc de urari ....nu mai is eu cu zilele,mai mult acuma is pentru fata sa ii tin ziua,sa ne chefuim...pt mine e deja istorie

Ce ma bucur Clau ca s-au aliniat si la tine planetele asa cum trebuia hai ca numa maine nu-i poimaine si ne-om vigea,sanatosi sa fim.


Merg sa o culc ca a papat tare bine si vad ca ochisorii se c-am inchid,mai vorbim.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

hello, fetele
eu sunt in italia, nu pot sta prea mult pe net, am intrat sa va salut si sa le zic la multi ani tuturor florilor

va pup si sper sa pot sa intru mai des saptamana viitoare


Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)

blogul meu: http://creatiicristinab.blogspot.com/






NU OCOLITI!!!! BAZAR AVANTAJOS PT VOI, SI PT CEI CARE AU NEVOIE DE AJUTOR http://forum2.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148802







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

tuturor celor ce poarta nume de flori! in special pt. Laura si Florinii Dorinei.

Laurabubu au inceput iar livrarile, si eu mi-am pus in cos cate ceva.
Gonghy sanatate tatalui tau sa iasa cat mai repede din spital. super ca te-ai distrat la ziua nepoatei, acusi vine si ziua ta[:d].
Cristina bine ca ai ajuns cu bine.ce muncesti pe acolo? spor si te asteptam cand poti pe aici.

si o duminica frumoasa sa aveti.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 smecherasi, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Fata numai necazuri ai Doamne,Doamne :(((( speram sa nu stea tatal tau prea mult pe acolo sa se faca bine si sa plece acasa,sambata viitoare dai de beut da? te tzuc fata,mai vb pana vin da?
Ioana,Cristina are grija de Rosa :))))))))))))))))))
am facut un tiramisu cu crema de afine zilele astea,a iesit tare fain,acu am fost cu mucea la mc si acusi plec la munca iara,am fost si la amiaza si mai am si tura de seara.
va pe toate.

INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Cele bune sa se-adune,cele rele sa se spele' Proverb popular ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Noi tot asa, asteptam dintisorii, poate de paste voi avea un iepuras .
avem poze noi:
http://www.dropshots.com/ioanapurdea#date/2010-03-22/12:45:26
de aici in jos.

Claudia mersi de info. nassol ca lucrezi si duminica, dar na...oamenii trebuie sa manance.
Gabi pe unde are stomatoloaga ta cabinet?

pe unde sunteti gagici?
si o sapt. faina sa aveti.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 smecherasi, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

da, ioana, are dreptate claudia, eu am grija aici de roza cuscleroza

voi, ce mai faceti toate??
banuiesc ca acum toata lumea e cu pregatirile de paste
numa eu nu
aici nu se sarbatoreste mare lucru
cred ca atuncio sa-mi fie cel maigreu, ca sunt singura pe-aici, si e prima sarbatoare mare fara ai mei

da o trece cumva si perioada asta
mi-i greu sa urmaresc forumul, ca nu preaimi merge netul aici unde sunt, si nici nu prea am timp
da incerc sa vad ce mai faceti macar din cand in cand
va pup pe toate

Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)

blogul meu: http://creatiicristinab.blogspot.com/






NU OCOLITI!!!! BAZAR AVANTAJOS PT VOI, SI PT CEI CARE AU NEVOIE DE AJUTOR http://forum2.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148802







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

hello fetele
cu intarziere felicit sarbatoritii din ultimele zile!!
io is cu gatu in pioneze,ieri m-o durut capatzana de am crezut ca-mi explodeaza, nu alta.pfff,greu,nush ce m-a apucat ca doar nici nu-i o luna de la ultimul episod asemenator.
clau ms ca mi-ai facut rost de crema
laura sanatate multa tatalui tau!
va urez tuturor spor la pregateli de pasti,asta daca va stresati tare de tot.eu una nu am de gand.
sa aveti o seara faina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

eu is cu pregatirile,acu am ajuns de la munca,maine merg la cumparaturi,apoi vreau sa ma apuc de copt si ptr aici si sa aduc si in Ro sa fie ptr la cimitir,sambata am spus la mama ce sa imi pregateasca ptr cozonaci ;)) sa vad si ce gatesc pe aici sa fie ptr barbatii mei,joi facem oole,is speedy zilele astea dar nu-i bai o dedicatiune draga mie



INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
www.culinario.ro" target="_blank">Eu pe culinario
Banatule Colt de Rai

Fete de nota 10

'Cele bune sa se-adune,cele rele sa se spele' Proverb popular ;)

Mergi la inceput