Fulgusori Noiembrie-Decembrie2009 (48)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Eu am specificat in mail "noua mea plantatie" ca pe cea cu 'simina" am terminat-o

Monis ai fost de belea...
Am ras cu lacrimi

fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5
eu nu prea am rabdare cu planatii de astea (nici cu altfel :D) si ma gandesc ca daca mi-o fi scris sa castig ceva, o exista o cale mai usoara


Hai mai MONIS ca e for fun ...Ai vazut, ne-am betivit un pic in seara asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coquelicot spune:

Bonsoir mes fifies, zic ca o cucoana satinata ce sunt, insa pe sub halatul meu somptuos se vede ilicul pe care il asortam cu capisonu'.
Drept sa spun, ma simteam mai bine in straiele mele initiale asa ca lepad cristalele Svarovski si arunc asa, din poignet, papucii. Pazea sa nu va lovesc, ca-s ca taurul prin magazinul de portelanuri. Monis stie! Monis, pune niste felii de cartofi pe mana sa evitam echimozele.

EU ma duc sa imi fac somnul de frumusete. Am plecat sa imi pudrez nasul.

Bisous.

mami de bebe MATEI (10.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

daca suni la salvare, iti spun si prin telefon daca poti face ceva sau daca vin....

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Simina - daca tu esti, atunci poti pastra monedele

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lalu_79 spune:

Of, Dienutze, bine ca a scazut cat de cat.Nu stiu ce sa zic de urgente...Poate totusi nu mai creste febra.Stiu ca sunt f bune si picaturile de algocalmin pt bebei, poate ai in casa...Novalgin sau supozitoare Novocalmin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Da, buna ideea cu salvarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui coquelicot

Bonsoir mes fifies, zic ca o cucoana satinata ce sunt, insa pe sub halatul meu somptuos se vede ilicul pe care il asortam cu capisonu'.
Drept sa spun, ma simteam mai bine in straiele mele initiale asa ca lepad cristalele Svarovski si arunc asa, din poignet, papucii. Pazea sa nu va lovesc, ca-s ca taurul prin magazinul de portelanuri. Monis stie! Monis, pune niste felii de cartofi pe mana sa evitam echimozele.

EU ma duc sa imi fac somnul de frumusete. Am plecat sa imi pudrez nasul.

Bisous.

mami de bebe MATEI (10.11.2009)


tu, na-m echimoze.
dar daca tii musai, mergem si maine si inceram sa facem

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Acuma cand terminai si eu de sporovait(tot virtual) cu sotzul ca in curand real nu mai fac nimic , si vroiam si eu un bacardi de la monis si fericita ca s-a destins atmosfera dau sa scot bancuta din dulap si ma pocneste dienutze cu o veste rea. Asa ca zic si eu ca fetele daca nu stii ce are(adic nu are muci, nu pare racit) trage o fuguta la camera de garda, o consultatie si niste indicatii terapeutice si tusti acasa. Asta ca sa nu stai cu frica ca se poate intampla ceva peste noape.
Simina am mirosit io ca tu esti dar nu ai cam multe plantatii boieroaico... mai da si la altii.

mami fericit de Dan Mihail

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coquelicot spune:

Ancutza, RamoC - ma dau eu glumeatza pe aici da cand citesc d-astea nu pot sa spun prea multe cuvinte...Ma ascund cu rusine in spatele emoticoanelor si va transmit gandurile mele bune.



mami de bebe MATEI (10.11.2009)

Mergi la inceput