Bobocei de sept-oct 2008 (270)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Ada mi-a ramas tomografia si trimiterea cu numele ei in masina, ca avem nevoie de ele maine din nou. Cristina......nu stiu cum Iti spun maine.
Dar mi-a placut foarte tare de ea. Am avut bafta de dr buni zilele astea, macar atat. Daca dadeam si de vreo tembela agitata, o batea sotul

Kllemi noi avem asa la nani : in gurita una, si in fiecare manuta cate una Toata noaptea le cautam prin pat si daca nu ii iese vreuna la numaratoare e jale

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

ufff babytza, groaznic prin ce ati trecut
bine ca a fost doar o alarma falsa....tin pumnii sa va refaceti repede, pupici

gaia.nevia ia sa imi fac si eu drum prin Ikea, al meu tine mortis la curbura, cica a studiat si cum cat de inclinata trebuie sa fie panta...zice ca ambele sunt esentile pentru o alunecare optima ...acum sa vedem ce o iesi....

legat de preturi, si asa facute in house nu sunt tocmai ieftine daca e sa aduni cat costa toate materialele si timpul de lucru.....


babyboy, tu ai cerut-o lasa ca nu trebuie sa le luati pe toate odata, pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

babytza vaaaiiiii...nu pot sa cred, groaznic prin ce a-ti trecut...dar, chiar deloc, deloc, nu mai vrea??...si eu ma gandesc sa nu il doara muschii probabil de la boala...slava domnului ca nu are nimic la cap si sunt convinsa ca nici in sange nu-i va iesi nimic ...va muuuuullttt

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Clar ca cel mai tare e cu curbura, nu discut...
De la concediu incoace insa, nu vad decat curburile superbe ale toboganului de la Podul Turcului si pe Radu cu pietris in dintzi... ca o racheta s-a dus, a trecut printre picioarele sotului si s-a infipt in pamant... brrr....copilul bomba, asa i-am zis.

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

paula insantosire grabnica! Ai mai avut sinuzita pana acum? Parca ziceai ceva mai demult sau ma insel eu?

Babytza chiar nu ma asteptam la asta cand ai inceput sa povestesti. Urate clipe, mi s-a rupt sufletul cand m-am pus in pielea voastra.

Ca o paranteza eu cand raceam nu puteam merge, nu aveam putere sa ma ridic. Pupici lui David.

Maine mergem la medic, facem in sfarsit pentaxim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Laura sanatate multa

Lumi va pup dulce

piolici eu presimt ca vine bebica

Ramo tin pumnii maine sa scapati repede si fara dureri sau reactii adverse

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

am trimis o invitatie la ultimul album din weekend pe emailurile comune

enjoy!


ada, e de tinut minte sa punem ceva moale la baza...haha e piscina ar fi super la vara :)


paula, insanatosire grabnica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinush spune:

Babyta, Doamne ajuta sa fie totul bine! Citeam, citeam si nu-mi venea sa cred prin ce-ati trecut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

VREAU CHIFTELE PORC/VITA PRAJITE!SE OFERA CAREVA?TIP DE POFTA, DA?

in 8s si mamica dewww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

anamona maine ma bag si eu sa va vad, ca mi-e dor de printesica

marinush, cristina

nikoliciule daca nu eram lesinata de somn iti faceam

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput