Goldie Pants - 39

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi

iona iar avu sor'ta treaba

fetele o zi buna

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna dimineatza
www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4&feature=player_embedded" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ&feature=related" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

fetili eu si toti baietii mei cei mai sweet si, of course, cei mai hooooooot va dorim o zi insorita si va delectam cu cateva din cele mai hooot defilari ale lor
BAD


Billie Jean

Thrillerasu

Liberianul



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



va servex o www.youtube.com/watch?v=h-sRGkCd_1E" target="_blank">limo ca prea v-ati incins de la soare si v-ati topit

poate asa va reveniti

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains



fetili io si cu baetii mei www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">le zicem la toate fetili si la toti baietii care iaste strigati cu nume de flori si mie biensiur care sunt floarea lu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4215.jpg" target="_blank"> soarili meu



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna

la noi ploua stam si ne uitam la www.youtube.com/watch?v=SOD1juxJYis&feature=player_embedded" target="_blank">sporty tv suntem OK magicu s-a accidentat ieri la baschet

lu sarbatorita noatra..floarea lu soarili ei si tuturor care are numili de flori

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

floarea lu soarili , deci e cumva party cu delicatesi ori nu e???

oana
lisa scosei bunaciunea de billie jean la defilat
purple da de rapitoru si de tinerelul fara nume nik nu se mai aude
iona

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

n-ati inteles inca de ce se defileaza asa bine si des baietii lu lisa?? ea ii scoate la defilare cel mai des si atunci cand se face statistica cu cei mai hoot baieti ai ei au cele mai multe aparitii in public, deci publicul ii vrea si ...iaca ies pe locu I

vreti delicatese si limo si di tati....da voi ce dati? numa consumati si atat? si o data la 2 sapt ne mai aratati un baiet ca s anu uitam cine e....in caz ca ne apare la usa sa il reconoaxtem si sa nu il invitam la un ceai?


pa unii baieti de p'aci, nu i-am mai vazut si cred ca nu ii mai recunox....asadar, sa nu avem vorbe la proces, daca trecem de geamandura

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

ete ca defileaza si cel mai romantic baiat





www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

va servesc si eu un www.youtube.com/watch?v=lbwKVFmnGGs&feature=related" target="_blank">cocktail sa nu mai ziceti ca nu dau nik

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey v-ati cumintit in asa hal ca sa il imprexionati pe blueshirtu?

da el nu e linistit de felul lui....sau il chemati pe rand la fiecare sa incercati TRUE LOVE....da nicicum nu iese pasenta?

na....eu ma dixtrez, chiar daca voi v-ati inchuiat in privat cu cheili





Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput