Hai Ioana!!! Vine ultimul pufulete!!! (15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Hai ca am reusit sa fac si eu casa sa arate cat de cat...
Si gaza tot miorlaita este.

Sa zic si eu ceva, ca sa nominalizez nu am timp acum.

Substantele de curatat... ce scrie ca se foloseste cu manusi nu se foloseste pe suprafetele care intra in contact cu mucoasele decat foarte foarte foarte diluat cand nu mai are niciun efect de curatare ci doar de dezinfectare. Dar mai bine nu riscati. Clorul din majoritatea produselor este extrem de toxic.

Vroiam sa fac un rezumat, dar va las sa cititi www.fitermanpharma.ro/index.php?p=products&id=78" target="_blank">prospectul de la Alinan. Cand a inceput gaza sa nu mai doarma ziua deloc am aflat de el si doctorita mea care e homeopat a zis ca pana la 6 luni nu se foloseste si ca nu tot ce e din plante e neaparat fara reactii adverse, ca doar vracii indieni tot din plante faceau si leacuri si otravuri.

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

pentru Miruna!

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Am vazut in week-end ca a intrat Adina_bulina. De Lalitica avem vreo veste?

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Oani, Alexis nu mai mananca paturica. Manutele nu-i incap in gurita, ca el nu vrea doar un deget... Oricum sunt incantata de el ca a inteles ca poate functiona si incet. Pana acum tot ce facea era oarecum zmucit. Acum duce manuta incet pana la jucarie si incearca s-o prinda. Evident ca daca nu-i incape in mana sau ii aluneca se enerveaza si iar zmuceste, dar tot e un pas inainte.
Nu stiu daca am apucat sa-ti zic, foarte interesante activitati se intampla pe la voi pe acolo.

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Alexutzzza, inca nu m-am hotarat la crema de protectie. Azi merg la sensiblu sa vad ce si cum. Uriage eu am avut in urma cu ceva vreme crema de fata si nu mi-a priit deloc.

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Mariucasara, . Daca te plictisesti si vrei mai multa actiune ti-l aduc vreo cateva ore pe Gargaritz. Desi cred ca are grija Sara de asta, nu? la toti.

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Mamidepuiuti, sa va tina obiceiul cu dormitul! Daca se repeta vreau si eu un curs de specializare pe tema asta!

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

noi am venit de la vaccin...o experientza cam neplacuta.

in primul rand am aj in prel ghencea. apoi nu i-a fc dr de fam ci pediatrul de acolo...care era un arab...n-am nik k nu sunt rasista...dar nu tu halat...doar l-a cantarit..nu s-a spalat pe maini...nu manusi...imi venea sa-i spuin. eu mi-am adus un scutec si bine am facut. apoi imi spunea: sa-i dau panadol, rivanol rece pe picior, calciu nu stiu nde care...acetil acetilenic...pt scoarta aia de pe cap....pai i-zm zis nu-mi scrieti si mie astea...de unde doamne iarta-ma sa le tin minte?

apoi mi-a scris dr de fam. ce trebuie DAR park nu i-0as da asa de aiurea calciu si panadol voi ati dat in adfara de vigantol?

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....,8 LA NAIBA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns al3csa spune:

Buna dimineata fetele ..

Eu azi am dormit pana la 12 de aseara de la 1 .. Sunt oarecum fresh ..

de Yannis Andrei ( UN ADEVARAT LUPTATOR)23.01.2010 / ora 17:55


DOAMNE DA-NE PUTERE SI SANATATE !!!

Poze
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=149388
(povestea nasterii pisoiului)




O definitie data mamei pe care am auzit-o candva, este "Cineva care spera pentru tine"
-Din "Cartea prieteniei, a lui Francis Gay"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Larisel, felicitari pentru trecerea pragului psihologic.. Ma gandeam mai demult ca tu esti pentru noi exemplul clar pentru a nu ne compara copii. Daca fetitele tale din acelasi material genetic si crescute identic sunt atat de diferite, e clar ca nu se pot face comparatii!


_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput