Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (59)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Maya exact la stirea cu gravida ma uitam si eu.....ar merita batuti!!!!!INCOMPETENTIII!!!!!!!!!

Denisa-fericita cu 2 minuni in burtica
20+ Carla MariaMatteo Cristian

http://good-times.webshots.com/album/575890611lMnMMP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Citat:
citat din mesajul lui maya71

Fetelor, ma ingrozesc ce stire e acum la PRO

ucenic(aspirant) burtica

Maya ce stire??ca iar am uitat de stiri...m-am uitat azi dupamiaza si eu la 5,si am vazut ca din vina unor medici tampiti a murit o mamica si bebelu la nastere,din cauza unui medicament care nu era permis la noi in tara,si dupa s-au facut si modificari in fisa pentru a fi disculpati de orice vina,niste criminali

Bianca 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Sunt foarte revoltata ce medici incompetenti exista in Romania apropos de stirea asta!!!!!Tocmai de aceea am ales sa nasc intr-un orasel in Ungaria,nu capitala,nu oras mare,dar cu cadru medical de 10 ori mai responsabil!!

Denisa-fericita cu 2 minuni in burtica
20+ Carla MariaMatteo Cristian

http://good-times.webshots.com/album/575890611lMnMMP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Da Micutzo... de 'ea' e vorba... ma intriga si ma revolta pana la maxim, rau uuude tot... si atitudine lor, si..... ufff la inimioara rau de tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Citat:
citat din mesajul lui carla_2008

Sunt foarte revoltata ce medici incompetenti exista in Romania apropos de stirea asta!!!!!Tocmai de aceea am ales sa nasc intr-un orasel in Ungaria,nu capitala,nu oras mare,dar cu cadru medical de 10 ori mai responsabil!!

Denisa-fericita cu 2 minuni in burtica
20+ Carla MariaMatteo Cristian

http://good-times.webshots.com/album/575890611lMnMMP

si mie mi se ridica paru in cap la cat sunt de incompetenti,si daca ati auzit o doctorita spune...ca asta e la nastere mai sunt si care mor,nu sa ii dai numa pumni un guraaaaspecific romanilor "lasa ca nu esti singura care naste",in loc sa aiba grija de mamici si bebei sasi apere poporul,sa apere niste fiinte nevinovate si mamici care ar face orice pentru puiul lor...

Bianca 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Va pup burticilor!
Ma bag in scutece ca nu mai pot. E sfarsit de luna si e mare agitatie la noi... stres cat carul, directoarea... presa/presa (adica presiuni) si simt ca 'ajung la pepeni'...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Citat:
citat din mesajul lui maya71

Va pup burticilor!
Ma bag in scutece ca nu mai pot. E sfarsit de luna si e mare agitatie la noi... stres cat carul, directoarea... presa/presa (adica presiuni) si simt ca 'ajung la pepeni'...

ucenic(aspirant) burtica

Maya nu fugi,uitete la stiri,acum spune unde ar trebui sa iti petreci o vacantza pentru a deveni mai repede mamica

Bianca 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

si eu sunt gata de somnic.nbuna burtici si aveti grija de voi si puiutzii vostri

Bianca 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Micutzooo, am percutat stirea... Am vorbit deja cu o prietena care si ea a pierdut/o mititica... si ma uitam in ce locatie... daca era dupa mine deja eram cu bagajul facut pana acuma... asa sunt de iute...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Dar cica mancarea dubleaza sansele... insa nu s/au descoperit ingredientele...

Mergi la inceput