*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008 (391)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

Revin cu mesajul scris si pierdut

Naty, referitor la sondaj, asa stiu si eu de la bunicile mele, si in cazul meu se adevereste. M-am agitat cu aranjatul/mutatul in casuta noastra, al meu era mult in delegatii, pe la servici erau 'oameni de bine' care mai ma necajeau, si m-am cam agitat, in consecinta, daria e iute frateee Am vazut-o pe Iulia frumoasa tare!

luny la sorela, sa se distreze la maxim! M-am convis si de ce lui Mufa ii place sa sara, alerge, escaladeze, pai cu asa mami...faina poza.

gudinde sa-i ajute Dumnezeu colegului sa treaca cu bine prin incercare! ai dreptate cu ceaiul, e bunutz

ralucaspm multumesc mult!

valentina albinuta-harnicutza

mihatp multumesc, a fost bine, sunt asa de fericita ca dariei ii este bine, cand ne-a vazut a zis, 'poi, poi, aca, pa'='inapoi, inapoi, acasa,pa' Se simte tare bine,doamne ajuta pe mai departe! O sa imi si eu ochelarii de cal, ca altfel... pt idee

ramo, au intarziat banutii, tu o sa iei in mai/ultima indemnizatie, se da pe luna in urma, mi-au zis mie o tanti. pentru baiat frumos cu ochi frumosi

simo sanatate tie si lui Siluan

Ar fii bun un loc privat, unde sa poti sa-ti versi naduful uneori si 'sa facem urari de bine unora care ne insenineaza ziua'

Am vazut o Domnisoara delicata si un Barbatel sic tare, doamne frumosi pot fii, ptiu-ptiu dar cuminti mai sunt ei in parc la ceas de seara

Sanatate racitilor, si mie, sunt cobza, am luat-o de la dentist

Sophia draga de ea, asa ar trebui sa facem si noi cu cei care nu ne plac 'ignore', ce atat stres, bravo micutzo

Nicoleta, scumpa, nu-ti fa griji in privinta celor din Ro, le spui, ca nu stie/intelege decat germana/engleza, ca romana are vreme sa invete

send si revin, ca de-l pierd ca azi-dimineata







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Aricelescudar de ce-ti ascuzi mami mesajele asa printre alte randuri, esti urmarita? Si ce sa aduci pentru copii mai mari, haine cu pokemon???
Raluca din experienta iti spun, cumpara-i ce vrea ea ca altfel nu le imbraca
Simosper ca deja sunteti mai bine
Nicoleta dar care-i baiul cu vorbitul ca nu inteleg , zi-le si tu ca nu intelege romana copilul si d-aia nu vorbeste Sa-l intrebe in germana
Noi am fost la magazin . La intoarcere am constatat ca nu mai am cheile Stateam langa masina si faceam scenarii. Daca mi le-a furat careva si m-a urmarit, acum stie si care e masina Dudu plangea ca ii cazuse mingiuta sub masina Pana cand la un moment dat cautand mingiuta ,dau roata masinii si vad cheile in usa de pe partea cealalta Vai de capu' meu sec, mare noroc ca am mai gasit-o acolo
Mari s-a intors racita si deci e in "concediu medical" . Maine vin geamurile si o sa fie aici tot un praf si-o nebunie.Voi incerca sa culc copilul la buni, slabe sanse Deocamdata ne bucuram de ziua de azi si de norocul chior ce-l avui

Simona,mamica de Teo (16 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Mimo, noroc/nenoroc, eu cred ca pana la urma cel care ti-a aratat unde sunt cheile, a fost ingerul pazitor al lui Dudu

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Eu cred ca Dudu ii arata cheile, dar nu intelegea ea! Ca stie copilul ca nu e voie in strada! Mimo, ai si tu grija ma! (eu am la geanta un snur special de agatat cheile, nu le scot prea des de acolo, stiu eu de ce )

-----------------------------------------------------------
Sa aveti (mai repede, daca se poate!!) o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

ariel , tu te-ai scos si i-ai pus vina bietului randunoi

O zi minunata Clau (cea de 48,5 kg), ca ai zis ca mai ai putin pana la 48 Sa-ti fie de bine mersul la sala!

ramo pai nu-i asa, de ne-ar ocolii idiotii ar fii tare bine, macar noi sa o putem face!

mimo, adik cheile au ramas in usa tot timpul plimbarii. Cunosc si eu una (EU) mi le las in usa la intrare, si mai se indura cate un vecin si mi le da







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Ce bine suna,Bitza In el mi-e speranta ca eu sunt cam cu capul in nori de la o vreme
Dadui in urma sa caut reteta de supa si am gasit-o pe Luia sporovaind in cada Mai ce mai numara fata , eu cred ca pana incepe Dudu sa silabiseasca ai vostri invata si sa scrie
Am mai gasit o poza cu adrenalina multa de la Luny dar de agitata ce era cred ca plecase de la locul ei si nu se vede nimic
Si am zis sa-l caut si pe Andru cu patinele dar n-am avut noroc si daca mai stau mult nu mai apuc sa gatesc azi.Deci Ramo, pliz, vreau si eu sa vad patinatorul, mai pune o data link


Simona,mamica de Teo (16 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

mimo, gata, am editat...nu mai stiu cum sa scriu reply with quote
pokemon??? tu glumesti??? se mai poarta asta??? abia am facut compromisul si am adus pijamale cu hannah montana si poncho cu ben 10 si tu imi zici de pokemon acum??? pai o sa am numai haine urate daca aduc dracoveniile alea

bai, eu ma enervez!!! de 1 sapt fac zilnic hipoglicemii, la ora fixa, pe la 2 juma. azi am reusit sa o fentez ca eram cu castronul langa mine, insa incepusem sa dau in dardaiala si sa vad dublu...



mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

aaa, naty, referitor la sondaj: mama zbanghie in sarcini, copii zbanghii...ghici ghicitoarea mea . aici la noi acasa, parca suntem pe sectii: 1.linistiti: 1 bucata, 2.zapaciti: 1 bucata, 3.dusi de-a binelea: 2 bucati (eu si teo in categoria 3, uneori si "zapacita").



mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

...eu cu sondajul nu stiu ce sa spun... eu in sarcini am fost ok (fireste, asta plus stresata), Stefan a iesit miscacios tare dupa un an pana pe la 3, Matei de la 4 luni se rostogolea... acum este si el destul de curios, dar nu ca frate-su...

-----------------------------------------------------------
Sa aveti (mai repede, daca se poate!!) o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Eu la Briana am fost zombi toata sarcina, dormeam de seara la 6 pana a doua zi dimineata, iar la Sabin am fost pasare de noapte, super agitata, dar copiii sunt amandoi spirt. Asa ca ...nu stiu ce sa zic...

Mergi la inceput