Ce inseamna a fi seducator/seducatoare?

Ce inseamna a fi seducator/seducatoare? | Autor: Madi25

Link direct la acest mesaj

Ce inseamna pentru o femeie a fi seducatoare? Ce trebuie sa faca? Cum trebuie sa arate? Cum trebuie sa se poarte?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Nicicum! Doar se stie ca "frumusetea se afla in ochii privitorului"!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui Madi25

Ce inseamna pentru o femeie a fi seducatoare? Ce trebuie sa faca? Cum trebuie sa arate? Cum trebuie sa se poarte?



Depinde... vrei sa seduci multi barbati sau numai unul? DAca vrei sa fii seducatoare in general, incearca sa-ti gasesti un look care sa-ti scoata in evidenta avantajele fizice, si sa te simti bine in pielea ta. Daca vrei sa-i placi unui singur barbat, afla ce anume ii place la o femeie.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabi_K

Citat:
citat din mesajul lui Madi25

Ce inseamna pentru o femeie a fi seducatoare? Ce trebuie sa faca? Cum trebuie sa arate? Cum trebuie sa se poarte?



Depinde... vrei sa seduci multi barbati sau numai unul? DAca vrei sa fii seducatoare in general, incearca sa-ti gasesti un look care sa-ti scoata in evidenta avantajele fizice, si sa te simti bine in pielea ta. Daca vrei sa-i placi unui singur barbat, afla ce anume ii place la o femeie.


yo cred ca sint prea multi factori pe care un barbat ii analizeaza la o femeie si tu nu poti sa acoperi toata zona.
nu merge asa cum spui tu ...sorry...nu esti o pro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi25 spune:

Guestus, ce anume analizeaza un barbat la o femeie? Ce inseamna o femeie seducatoare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Madi25

Guestus, ce anume analizeaza un barbat la o femeie? Ce inseamna o femeie seducatoare?


sorry....yo nu pot sa spun ce si cum decit daca cei 2 ochi ai mei vad...deh..defect profesional.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Zi si tu la modul general.Deconspira, ca n-o sa patesti nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcetica

Zi si tu la modul general.Deconspira, ca n-o sa patesti nimic.

dulcetica


nu am ce sa spun...poate sa-mi placa de la 1.60 la 1.80 si de la cupa A la cupa Z si de la par blond la negru si de la strungareata la dinti perfecti. si daca mai beau si un vin bun...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Ce inseamna sa fii seducatoare? Sa-l faci pe om sa ejaculeze in pantaloni doar cind te priveste.

E de bine sau de rau?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenstefi spune:

sa fi seducatoaree..hhhmmmm..ce sa zic si eu,atat timp cat te simti foarte bine in pielea ta si ai o mare incredere in tine,ce mai conteaza??cine te va place,te va place asa cum esti...poti fi seducatoare si cu privirea ta,depinde de cel care te priveste,oricum sunt multe de scris
o zi bunaa

carmen si stefii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenstefi

sa fi seducatoaree..hhhmmmm..ce sa zic si eu,atat timp cat te simti foarte bine in pielea ta si ai o mare incredere in tine,ce mai conteaza??cine te va place,te va place asa cum esti...poti fi seducatoare si cu privirea ta,depinde de cel care te priveste,oricum sunt multe de scris
o zi bunaa

carmen si stefii


pai uite...sint unii care cred ca o secretara vizibil fisticita este mai mult decit seducator. si aia nu e in pielea ei...e clar

Mergi la inceput