LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *182*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Hello,

Abia acum am ajuns si noi acasa de afara. Am pierdut vremea peste tot.

SIMPLYANA, ce zici tu acolo de caciula. Astazi Vladimir a fost la maneca scurt. Da, stiu! Parinti nebuni!

INAPREDA, iaurtul acela il gasesti raionul cu produse bio din price super/hypermarket. E chiar misto iaurtul. V-am zis ca eu iau de ceva timp.

NOVUS, am vazut ca faci capitole. Bravo!


M-am intalnit cu CARMENADA la Decathlon, era fara Inamica dar trebuie sa va spun ca e mai frumoasa ca in poze si e micuta si slabuta si tare finuta.

LA MULTI SARBATORITILOR ZILEI, mamici si pitici, multa sanatate si numai bucurii.

Acum vreau sa imi intind oasele ca l-am carat pe Vladimir si ma cam doare shalilii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

SprowistaS bine ai venit!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Simona, bine ai venit Baga 10 mesaje ca sa scapi de moderare. Sa te mai instruim in ale forumului?

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

OLI, e prin Titan. Baga pe GPS intersectia Baba Novac cu Campia Libertatii. Daca vii, declar deschisa lista!! Maine sau luni, cum preferi? O sa vb cu Shasa si cu Rivali, ca ele stau chiar langa parc, si cu Ank si bb, care n-a mai dat de mult pe la noi, dar e vecina.

Ura, organizez si eu o chestie

Cred ca ma duc sa organizez pampersul piticului.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui SprowistaS

trebuie sa facem prezentarile.


Bine ai venit Sprowista !!!


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui SprowistaS

trebuie sa facem prezentarile.




Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Am fost si noi afara am inaugurat sezonul de parcuri

Alexandra s-a dat pe leagan si pe tobogan , s-a jucat cu niste baieti si apoi a luat-o foamea asa ca am venit acasa si acum isi face somnul de frumusete !!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saby spune:

Citat:
citat din mesajul lui SprowistaS

trebuie sa facem prezentarile.

Hei, hei, bine ai venit !!!

Sabina mamica fericita de Maia Andreea ( 07 apr 2009)

www.flickr.com/photos/39734204@N04/" target="_blank">Printesa Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saby spune:

LA MULTI ANI ANCA

LA MULTI ANI THEODOR



Si noi azi am stat aproape 4 ore afara cu o pauza mica de papa in casa si apoi iar in parc si am alergat toti cateii si porumbeii care ne ieseau in cale , iar acum a picat lata si doarme de o ora deja .
Am vazut ca ziceati de intalnire in IOR, pt. noi e cam departe, venim din capatul celalalt al orasului, dar poate mai organizam si in Herestrau ca ar fi mai aproape, acum ca a venit caldura o sa tot stam pe afara

Sabina mamica fericita de Maia Andreea ( 07 apr 2009)

www.flickr.com/photos/39734204@N04/" target="_blank">Printesa Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplyana_m

ILINCA, , tocmai ce am pus pe blog un rand proaspat de poze cu copiii mei, de cum i-am vazut, m-am gandit la tine. Dar nu stiu cum s-o dau, nu vreau sa te rascolesc...asa ca, functie de cum te simti, ia-o fie ca pe-o invitatie sa-i vezi, fie ca pe un avertisment si ocoleste-i.

http://www.lucamic.blogspot.com/


Superba atmosfera la tine acasa !!!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput