Fulgusori Nov - Dec 2009 (45)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

coque...un sfert de poza e al meu, s-a-nteles, da? ...hihihi....ce mai strambaturi v-am servit la camera ....da' m-am vazut si intr-o impostaza tandra cu fi-miu....deci, ma plac, totusi

raluci, mda...suntem niste verze.......da' las ca ea oricum stie ca o iubim si ca o s-o uram maine
piciorusele sunt dureroase....da'...stii cum se spune, mersul pe jos...

gata, pauza s-a terminat, ma duc sa gatesc iar pt fi-miu....la gateala aia adevarata am zis pas...

_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

data viitoare mai sprijinim o banca...un gard...un copac.....ca zau...eu nu tin mortis sa am glezne chiar asa de subtiri

_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Raluci, Krelia - lasa ca ne vedem dimineata la niste capucine, frapucine si ne pupam cu prima ocazie (care va fi f repede, da?)

monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

unde nu esti tu sunt eu , dar am facut rost de ceva care sa ajute la slabit desi alaptezi, daca te intereseaza baga un PM

nii ca sunt si io curioasaa..da sa nu fie pe multi bani,dak se poate gratis...
Da ia spune, cum merge slabitu sotului cu tratamentul ala de la Broscuta??

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Gabitza, prin ce parcuri activezi?

Monis....da da....orice sa fie..si ceai de fenicul, la o adica ...numai undeva jos sa fie

The Kid doarme inca.....nu mai inteleg nimic....

_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Mai fetelor de la'bucureseala', mi-a placut tare atmosfera degajata din poze, ce sa mai zic ca imi imaginez cum a fost live!!

Gabitza si zici ca te intalnesti des cu Avalon??Ce mai face? cred ca aveti ce impresii si sfaturi sa schimbati! Fain ca mucosii dorm bine deja, sincer chiar ma gandeam la voi mamici de gemeni cum va descurcati..ca noi abia cu unul facem fata...Poate faptul ca sunt 2 nu apuca sa fie asa rasfatati cum sunt astia singurei la parinti..care stau numai din brate in brate



Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

krelia... prin parcul (daca pot sa-i spun asa) sebastian... e o chestie circulara cu 20 banci si o fantana in mijloc... copii sunt gramada, stau la coada micutii sa se dea in leagane... iar mamicile cu carucioare dau ocol dupa ocol...

Laura, cu Avalon m-am intalnit si azi, nu ne intalnim in fiecare zi ( pana acum) dar, poate de acum incolo....eu ies la 12 de obicei pt ca asa e programul mucosilor
si gemenii sunt alintati, cel putin ai mei...daca nu sunt la mine in brate sunt la vreo bunica sau la tata... cand doarme unul si e celalt treaz, il iau in brate si ma joc cu el, pt ca am impresia ca l-am neglijat cand m-am jucat cu celalalt...
mai nasol cand sunt amandoi treji si am unul in brate...si il vad pe celalalt cum ne urmareste cu privirea... atunci sentimente de vinovatie gramada pe capul meu



Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

dupa cum estimam, eva s-a trezit, a halit bibe si acum somn...pana pe la 3-4 (sper sa nu isi schimbe naravul...)


Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Diana, multumesc pt schema! F prompta ca de obicei!

Lavi, ! Sper ca Rares este ok acum!

La multi ani Ali!! La multi ani fulgusorilor sarbatoriti pe 18 si 19 ale lunii!!

Oooff, vroiam sa raspund ceva si am uitat cu desavarsire ce

Revin!



pozici botez 07.02.2010


poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

daca tot nu m-am culcat pana acum....am adaugat poze noi la semnatura



Dragos si Eva _30.11.2009


mucosii

Mergi la inceput