aparat expresso bun?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Teodora, eu am avut un aparat Dolce Gusto, dar am renuntat la el. Chiar daca face o cafea foarte buna (espresso si latte macchiato ies perfect, exact ca la cafenea) are doua dezavantaje majore: consumabilul e destul de scump si nu poti folosi decat capsulele lor. Asa ca m-am reorientat spre un automat de cafea la care pot sa alternez sortimentele si sa combin boabele de cafea dupa cum imi place.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

Multumesc pt raspunsuri, m-am hotarat ca deocamdata sa nu imi iau aparatul. Dar daca mai aveti impresii, eu iau notite. :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi31 spune:

nu am putut sa-ti dau PM (mesaj de eroare - ceva de genul ca nu primesti PM) asa ca uite aici:
- barino - cca 480 ron (link magazin)
- cat despre EQ7...= 10XBarino (www.neomax.ro/Siemens_TK76009_auto_valve_system_senso_flow_system_Automate_cafea-p21732s636.html" target="_blank">neomax

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jupanu spune:

Este un magazin online klient.ro care importa o mare varietate de esspresso-are. Cred ca din oferta lor ai ce alege: si mai ieftine si mai scumpe, depinde de buget. in ce priveste gustul, stiu ca Nesspresso este cel mai bun din Europa. Dar, degustibus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kita spune:

Multumesc de raspunsuri;

Mergi la inceput