Pestisori, La Multi Ani! (57)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Inteles Andanii ... eh, bineinteles ca ma bucur de dragaleala lui ... mai ales ca, dimineata iar m-o luat la ture : ca el cu mine se insoara, ca de mine ii place si nu de fetite ... mno, stiu si io ca, are el timp cand sa zboare din cuib ... si mai stiu si ca, nu-i singurul copilas care se marita/insoara cu mama/tata ... e ceva "comun" la toti copilasii la o anumita varsta ... is doar io mai anapoda cateodata ... sigur 'oi avea ceva pitici pe creier ... dar, oricum is flatata , bineinteles ...
Succes cu votatul lui Andrei . O seara placuta si tie .



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna ziua!

Scuzati absenta dar aseara am incercat sa intru pe laptopul nepotului dar nu mergea conexiunea cu rdsul asa ac am abandonat , iar azi la servici nu am avut PC , ca s-a ars ieri sursa . bine ca nu eram eu la munca ac cine stie ce le mai trecea prin cap .

Acum sunt acasa la mine sa ma schimb ca vad ca s-a incalzit bine de tot .Sper sa o tina asa .

Cryna, toti copii cand sunt mici se insaora cu mamele sau matusile, asta in cazul meu , Andreas cand era mic se insura cu nanica adika cu mine .acum nu cred ca mai vrea dar e la fel de atent si de mandru de mine .In ceea ce spui tu ca ai nbatarnetele asigurate , nu te baza pe asta , nu se stie ce fata va lua sau unde va fi asa ca , cauta un tatic ca sa ai cu ce ramane daca nu iti iei catel .

Dana , am votat .

Va pup pe toate , sa va fie de bien plimbarile , sa mai faceti si ne mai auzim .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

.....gata si eu pe aici.
Cryna, citit perluta. Pe la trei ani baietii se indagostesc de mame si fetele de tati. Ii tine cam pana la 6 ani.
Cu fetele e mai complicat pentru mame. La baieti e simplu ca noi suntem obiectul iluziei lor.
Mai ce potriveala, amandoua pesti , amandoua cu feciori si facuti cu scorpioni... Mai avem o potriveala la nick.
Cuscra unde esti ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Dap fetelor , aveti dreptate... poznasul se incadreaza in normalitate ... io is aia de pe langa aratura & , bineinteles ... na, zisai si io sa ma laud cu ceva si se pare ca scapai si porumbelul ... in fine, ...


la toate si o seara placuta si, bineinteles, un weekend fain !



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neataaaaa.. adunarea la o cafea

Sunt pe fuga... trebe sa fac repede curatenie, sa-m ifac freza, ca pe la 12 plecam la o cununie

sa aveti o zi frumoasa.


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

dulce 'Neata ,gata Ely am venit dupa miros!Buuuna,multumim si sa aeti petrecere frumoasa!
Eu v-am citit de aseara,dar aveam o stare de oboseala.Ieri am stat de pomana pana pe la 14 si apoi daca puteam sa vb la 3 tel o data,as fi fost ok.Dar a trecut,am dormit si imi pare ceva mai odihnita.
Xandrutza la multi ani si de la noi,sanatate si numai bucurii alaturi de familia ta frumoasa!!!Scuze ca urarea a fost facuta mai tarziu!
Cryna lui Robert.Coco zice ca ea nu se marita ca sa stea cu ma-sa.
Cuscra suntem bine,maltamim.Dam dulce si te rog eu mai potoleste-te cu atata treaba.Poate reusesc si eu sa dau un telefon mai dupa amiaza.
Suri asa e,se incalzeste Asta inseamna ca intalnirea noastra este tot mai aproape
Fetele sunt bine,maine merg la plimbare cu Codri,i-am luat camasuta alba cum ne-a cerut doamna,iar fustita neagra avem.Abia s-a trezit si ma intreaba daca mai e mult pana duminica
Amu va pe toate,mergem sa ne organizam putin,diseara avem ceva musafiri.Pe mai tarziu!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


la cafea ... multumim Ely si distractie placuta la cununie .

Aha Nicoll, deci tu nu trebuie sa-ti iei catel , ca sta Coco cu tine ... plimbare placuta sa aveti maine . Si vizita frumoasa sa-ti faca mosafirii de diseara .

Mno, noi nik nou ... ma avant si io acus' in trebi ... iar, mai tarziu vom merge sa scoatem invitatiile de nunta ale sora-mi , ca cica-s gata ... si mai vedem noi...


la toate sirenetele, spor la treburi/organizare si o sambata frumoasa sa aveti ! &



@~@~@~@~@~@~@~@~@~@
Mi se spune "argint viu"...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Toata lumea e afara...e atat de frumos,incat ma simt Parca maine vad iarba noua si muguri in copaci.Abia astept!
Cryna asa e Coco sta cu mama.
Sa stiti ca diseara va astept la raport,nu-i frumos sa nu dati nici un semn!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Eu ma conformez si incep sa raportez. Noi ne-am facut frumosi si am fost azi la o petrecere de copii. Bogdan s-a distrat foarte bine. A intrat imediat in mijlocul copiilor si a inceput sa se joaca. Nici macar nu s-a uitat sa vada daca sunt acolo.
Asta pana cand a aparut animatorul impracat in Spidermen si gata s-a terminat. A inceput sa planga si nu a mai stat decat la mine in brate plangand ca vrea sa mergem acasa la noi ca sa dormim.Animatorul era imbracat in Spiderman dar avea o voce urata si asta l-a speriat. Nu a mai vrut nici macar la poze sa se apropie pentru ca era animatorul acolo. Am reusit sa il mai tin ( acum gandindu-ma la fetisoara lui speriata imi pare rau ca nu am plecat imediat) pana la tort. Apoi a venit tati si ne-a luat.
Cand am ajuns in fata blocului a zis ca mai vrea sa se plimbe cu masina si sa mergem la " cauciuc"( Carrefour) asa ca am facut o plimbare pana la Mall.
Zicea ca nu ii este somn dar abia vorbea de oboseala. A adormit dupa ce s-a mai jucat putin ....dar s-a trezit de doua ori plangand....avea cosmar cu Spiderman.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Citat:
citat din mesajul lui nicoll_mada

dulce 'Neata ,gata Ely am venit dupa miros!Buuuna,multumim si sa aeti petrecere frumoasa!
Eu v-am citit de aseara,dar aveam o stare de oboseala.Ieri am stat de pomana pana pe la 14 si apoi daca puteam sa vb la 3 tel o data,as fi fost ok.Dar a trecut,am dormit si imi pare ceva mai odihnita.
Xandrutza la multi ani si de la noi,sanatate si numai bucurii alaturi de familia ta frumoasa!!!Scuze ca urarea a fost facuta mai tarziu!
Cryna lui Robert.Coco zice ca ea nu se marita ca sa stea cu ma-sa.
Cuscra suntem bine,maltamim.Dam dulce si te rog eu mai potoleste-te cu atata treaba.Poate reusesc si eu sa dau un telefon mai dupa amiaza.
Suri asa e,se incalzeste Asta inseamna ca intalnirea noastra este tot mai aproape
Fetele sunt bine,maine merg la plimbare cu Codri,i-am luat camasuta alba cum ne-a cerut doamna,iar fustita neagra avem.Abia s-a trezit si ma intreaba daca mai e mult pana duminica
Amu va pe toate,mergem sa ne organizam putin,diseara avem ceva musafiri.Pe mai tarziu!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Uff ce potoleala ca sapatamana asta incep activitatile .... Mana e mai bine. Deja o folosesc ma 80% din capacitate.

Mergi la inceput