*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (389)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Mimo cand eram la tata fata mare calcam asternuturi, ca asa eram invatata. Dupa ce m-am maritat m-am desteptat si am renuntat la "obisnuinta" asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Olgu, nu cred ca are site, noi rezervam numa prin booking ptr ca e cel mai safe.. am facut cam 11-12 ore, fara sa gonim.
uite ca si-au facut site http://www.villa-kalliopi.com/hotels/hotelbilder/
am mai scris si pe 'am fost acolo .ro' despre preumblarile noastre, daca vrei sa citesti cate ceva info

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Hello, hello, v-am citit azi dar n-am apucat sa va salut asa ca am intrat acum nitel sa va pupacesc.

L-am vazut pe Sam fericit cu trici si cu o super masuta , frumoasa rau. Am vazut imparatia lui Dudel, mi-a placut foarte mult . Si am vazut-o si pe frumoasa Thea la inaltime!

La discutia aceea cu dormitul nu mai particip, e bine oricum, fericiti si sanatosi sa fim.

Va las si eu pozici cu creata ( da Mimo, s-a cretofolit Rebe ) si Razvanici pogonici.
http://picasaweb.google.com/mamiderebe/PozeDeMartie2010#

Va pupicesc, ma pregatesc sa plec si eu acasa ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

cine are chef sa vada seria de 2 ani - party Mufarin

Clau, chiar ca e carliontata Rebe!! ce bine ii sta in rosu!!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Vai Luny , ce poze frumoase, ce de torturi, mamaaa, ce-am mai salivat! V-ati distrat bine peste tot, traiasca Muffy scump.

Luny, maine sa ai o zi usoara, sufleteste!

Acum chiar fug acasica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

clau, mersi mult
..am uitat sa va spun, va recomand tortul extramega ciocolatos Montignac, reteta de pe bucataras, se face f usor, este demential, noi ne-am indragostit de el

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Olgu www.hoteldespotiko.gr/" target="_blank">Grecia anul trecut Tot pe Sithonia, 12 ore cu masina, din casa pana-n plaja Am mai stat la Anthemus (bunut, dar m-au enervat cu umbrelele si sezlongurile care trebuiau platite zilnic la 8 dimineata si nu erau destule ) si am vizitat Athena Palace care mi s-a parut de nota 100 dar care n-are plaja imediat acolo, la botul calului Toate pe Sithonia, f frumos. Cel de anul trecut , primul, nu arata chiar ca-n prezentare dar mie mi-a placut fffffffff mult. In iulie parca e prea cald, mai spre august as zice ca e mai bine. Spre sfarsit de august chiar


Simona,mamica de Teo (16 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Maaaai, se duce omu pana la medic si ce dezmaaat gaseste! E viroza, da?? NU are nimic in gat (nu are infectie, doar putin rosu), dar nici la plamani. A zis insa ca imi da un sirop care sa opreasca tusea!! Tulai Doamne!!

Vazut tot, citit tot... la mine casa varza, minte varza... stiti voi, ca de obicei!!

-----------------------------------------------------------
Sa aveti (mai repede, daca se poate!!) o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Olga, uite link si de la mine de anul trecut, din Zakynthos: http://www.alykanas-beach.com/ Categoric nu e locul cel mai luxos, hotel de 3 stele absolut rezonabil insa dupa gustul nostru, cu dezavantajul lipsei meselor de care ziceam-era chicineta in camera cu toata vesela necesara dar eu sunt de-aia care nu prea "gust" gatitul in concediu, suficient m-au ametit gargarita mica si cei 2 pustani care cereau sandwich-uri non-stop. Alykanas era o statiune f linistita, f de familisti, exista insa in Zakynthos si locuri absolut nebune, de distractie dementiala...exista si locuri "intermediare"...sunt multe optiuni.
Vad ca de Turcia nu vrea nimeni sa-mi zica si mie nimic Si cer iertare daca am suparat aducand vorba de concediu, nu asta imi era intentia.

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Mimo, arata f tentant si Grecia ta de anul trecut-iar faptul ca ti-a placut e, cred, o garantie a confortului si civilizatiei; mai studiem...
Sincer, eu as fi vrut Spania...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput