BIOGENESIS FERTILITY CENTER(14)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki01 spune:



Felicitari, din inima goggy!
Doamne cat ma bucur pentru tine! (l-am pus si pe al meu sot la curent cu marea realizare)

Abia astept sa-mi confirmi ca este baiat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui goggy

Am fost la eco si avem o inimioara si un mormoloc grasan de 6.4 mm

6+
MTHFR 1298c hetero si mutatia protrombinica hetero



Ce frumos! Bravo, ma bucur tare-tare pentru voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns education spune:

ella -referitor la ecografia mamara - eu atat am zis ca e important s-o faci. Cred ca am dat toate justificarile necesare . Nu te poate obliga nimeni nici macar ei nu te obliga .....Oricum nu este trecuta pe lista asa ca sa umple spatiu si sa dea bine la incadrarea in pagina .
Sper sa nu fiu inteleasa gresit...
Multa bafta in continuare!

Felicitari goggy

+11
Sa dea Dumnezeu sa fie bine pana la capat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

education - simt asa putina iritabilitate in mesajul tau....cine te-a suparat? Nici macar nu cred ca sunt necesare justificarile tale , sau ale mele sau ale oricui altcuiva. Daca medicii o recomanda , inseamna ca este importanta si trebuie facuta. Daca nu, nu.

Si pana la urma ella a decis ca o va face indiferent de situatie.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

....mi-am permis sa ma informez, este o analiza care se face la recomandarea medicilor daca este cazul, deci nu este obligatorie. Am modificat si pe lista de pe prima pagina.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Education....sunt fata mare si nu voi interpreta nicicum mesajul tau. Merci de sfat, oricum nu trebuia sa ma convingi ca eu m-am programat de 1 saptamana sa fac ecografia. Hotararea mea era deja luata si ma bucur ca am facut-o.
Azi mi-am mai luat analize de sange & gineco care nu vor fi gata pana vineri dar le-am bifat si ma bucur :-) ma bucur de fiecare pas mic-mic , am impresia ca fac ceva util

va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns education spune:

Catalina tonul meu a fost putin iritabil pentru ca am vrut sa dau un sfat iar tonul tau a fost putin persiflant , de ce?
Nu cred ca am dat multe sfaturi pe aici dar de data asta am simtit o nevoie imperativa sa dau unul:)
Ideea este ca fetele care merg la BIOGENESIS trebuie sa aiba incredere in ceea ce li se recomanda - esti de acord cu mine aici?

Ella te rog nu iterpreta mesajul meu decat ca pe un sfat.

Sa aveti o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Gagici...ca sa destindem un pic atmosfera ...cu e cu grecii astia?
Ochi verzi, muschi beton??? Ufff, se vede ca a venit primavara
Sa nu ma emotionez naibilor sa uit de ce ma duc la ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Iote ca picaram de acord. Si eu spun fix la fel....daca nu ai incredere deplina intr-un medic, schimba-l. Fara sa stai pe ganduri. Fie el de la Biogenesis sau de la orice alta clinica.
Io persiflanta nu am fost, crede-ma. Nu acum.
Poate doar putin iritata de la iritatie. Se pare ca e contagioasa :)).


ella - cotoharlele te pacalesc. Nu au ochii verzi. Au doar muschi.
Las' nu iti face probleme ca iti amintesc ei daca uiti tu.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Pe mine sa nu ma faci cotoharla ca io chiar am atras atentia mai devreme ca nu are nimeni ochii albastri....cu toate ca io asa credeam. Nu vreau sa inducem pe nimeni in eroare....si, ma citez " sunt doar musculosi si sexosi", da?!

Multumesc fetelor, vreau sa umplem de inimioare p-aici

6+

Mergi la inceput