Aspirante optimiste > 20 ani (457)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns beluistef spune:

Cosmina si multumesc

Paula si eu am o pisica pe care tot Missy o cheama...este identica cu a ta, doar ca este birmaneza...culoarea lor specifica, cu ochi albastri.

***************************************************
Elena, 23+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

stiti ce nu imi place mie?

k mai e un pic si se incheie sapt si nu avem nici o noua





http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra

Dragostea-i nebuna vine de pe luna, nu incerca sa te ascunzi de ea sigur te va gasi, dragostea e simpla e iubire adica nimeni in lume nu a stiut sa-mi spuna de fapt cum e ea,cum e dragoste
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Bebelu mai e pana la sfarsitul saptamani.Chiar nu se testeaza nimeni saptamana asta?Camcris e urmatoarea?

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Elena inseamna ca ai o pisicuta frumoasa foc,cum se intelege cu copiii?
Ma tot gandesc cum o sa fie cand o sa vina bebe cum o sa se comporte Missy cu el/ea,sper ca n-o sa avem probleme cu ea.

Prin vara speram sa-i dam semnalul de start berzeiIl vrem neaparat pe
TTC Ticker
Marriage ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

camcris ar trebui si speram k e
cred k e singura noastra candidata.

eu mai am de asteptat pana dupa Paste cand sunt la ovulatie



http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra

Dragostea-i nebuna vine de pe luna, nu incerca sa te ascunzi de ea sigur te va gasi, dragostea e simpla e iubire adica nimeni in lume nu a stiut sa-mi spuna de fapt cum e ea,cum e dragoste
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beluistef spune:

Citat:
citat din mesajul lui PaulaFrida

Elena inseamna ca ai o pisicuta frumoasa foc,cum se intelege cu copiii?
Ma tot gandesc cum o sa fie cand o sa vina bebe cum o sa se comporte Missy cu el/ea,sper ca n-o sa avem probleme cu ea.

Prin vara speram sa-i dam semnalul de start berzeiIl vrem neaparat pe
TTC Ticker
Marriage ticker


Este o pisica taaaare bleaga si blanda , aia mica o smotoceste, o intoarce pe toate partile si cum o pune asa sta ca bibeloul...e ceva de speriat ..la aia mare ii este frica de ea
...la mine nu vine...eu sunt mai aspra cu ea, de par si din astea, mai ales ca seara vine in pat langa al meu sa doarma...si prefer sa ma feresc si nu vine la mine, insa la al meu...doarme cu capul in palma lui, cand vine acasa..vb cu el...ea " miao" si el..." da si cum a fost ??? " ...razi de faci pe tine cand ii auzi, iar cand se pune in pat si da stingerea, iarasi..."miao"...si el..." hai sus, hai fetitza...."

***************************************************
Elena, 23+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Elena super tare sotzul tau

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Elena asa e si Missy noastra,atat il iubeste pe sotul meu,numai langa sau pe el vrea sa doarma,s-o fii vazuta cand era in calduri(intr-o luna a intrat in calduri de 3 ori,intra,iesea,nu se putea dormi de ea,dupa ce a iesit am tot dus-o la sterlizat) umbla dupa al meu,unde se ducea el si ea,nici la toilet nu putea merge de ea,atat radeam de ea,cand zicea ceva raspundea ea cu triluri.Intr-o zii vorbea al meu la tel cu frate-sau,dar nu prea putea ca orice zicea,Missy trrrrreau,sa faci pe tine de ras nu alta.Tare dragutze sunt animalutzele.
Ma bucur ca o avem si o sa invete si the kids sa aiba grija de animalutze si sa le iubeasca pt ca si noi le iubim f.mult.mai incolo o sa fie si un catel,mops,ne plac tare mult.

Prin vara speram sa-i dam semnalul de start berzeiIl vrem neaparat pe
TTC Ticker
Marriage ticker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beluistef spune:

Citat:
citat din mesajul lui cos_minutza

Elena super tare sotzul tau

In primavara asta,musai sa vina barza




Eu i-am zis ca pisica i-a "infectat creierul" cu toxoplasmoza, de aia este asa de alipit de ea

***************************************************
Elena, 23+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beluistef spune:

Citat:
citat din mesajul lui PaulaFrida

Elena asa e si Missy noastra,atat il iubeste pe sotul meu,numai langa sau pe el vrea sa doarma,s-o fii vazuta cand era in calduri(intr-o luna a intrat in calduri de 3 ori,intra,iesea,nu se putea dormi de ea,dupa ce a iesit am tot dus-o la sterlizat) umbla dupa al meu,unde se ducea el si ea,nici la toilet nu putea merge de ea,atat radeam de ea,cand zicea ceva raspundea ea cu triluri.Intr-o zii vorbea al meu la tel cu frate-sau,dar nu prea putea ca orice zicea,Missy trrrrreau,sa faci pe tine de ras nu alta.Tare dragutze sunt animalutzele.
Ma bucur ca o avem si o sa invete si the kids sa aiba grija de animalutze si sa le iubeasca pt ca si noi le iubim f.mult.mai incolo o sa fie si un catel,mops,ne plac tare mult.

Prin vara speram sa-i dam semnalul de start berzeiIl vrem neaparat pe
TTC Ticker
Marriage ticker


...asa facea si a noastra cand a fost in calduri...se culca in fata ta, doar-doar...ii faci ceva...

***************************************************
Elena, 23+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)

Mergi la inceput