Fiv in Ungaria 96

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luck spune:

Fetelor
vinul rosu l-ati baut in stare naturala sau fiert?

MTHFR - C677T genotip heterozigot , A1298C - genotip heterozigot ; antitrombina III sub limita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

mairis, multumesc pentru explicatie si...........multumesc la fel

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Adi, ti-au raspuns fetele: 100 mg/zi, dupa punctie.
Luck, e bun oricum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_ducu spune:

Buna fetelor,

Goggy tu in ce zi ai facut embriotransferul? Eu in ziua 3 si miercuri fac testul. Am mari emotii mai ales ca am avut ceva senzatii ca imi vine CM dar m-au lasat.

succes tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Eu am facut transfer cu embrioni de 2 zile.
Legat de senzatia ca mi-ar veni cm.... aici nu pot sa te ajut, pentru ca eu nu prea am nici o senzatie cand imi vine. Am doar o pofta nebuna de dulce, pe care acum nu am avut-o deloc.
Sanii au inceput sa doara inca din ziua punctiei ( de cand am inceput sa iau utrogestan ), deci nu au avut legatura....
Nici acum nu simt mai nimic ( doar sanii ) , asa ca stai linistita...ma rog, in masura in care poti

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_ducu spune:

Merci Goggy,

Ce zici utrogestanul intarzie CM? Eu am un CM la 23, 24 zile si acum as fi in 25 zile.


Pusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Gabi tre sa tii cont ca ovulatia a fost intarziata din cauza procedurilor de FIV. Eu am de 28 de zile, azi sunt in Z15 astazi si punctia o voi avea undeva miercuri-joi cred deci nu va mai fi in Z 14 ci 18-19. Nu mai este aceeasi durata a CM-ului pe perioada fertilizarii. Cel putin asa cred eu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

gabi, mie utogestanul nu mi-a intarziat niciodata cm. Trebuie sa ti cont de ce a spus yarinna insa, calculezi 14 zile de la data punctiei, acela fiind momentul cand ar trebui sa vina cm. Intr-un ciclu fiv lucrurile pot fi substantial modificate fata de o luna normala.

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

atena77, cum sunteti? ati facut ET?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_ducu spune:

merci fetelor

Mergi la inceput