*LMA!!!* Puiuti de randunici 2008 (387)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

LA MULTI ANI ERIC, SABIN SI GEORGIOS!
Zoze pt samburica luptatoare!
Nico sanatate multa piticilor.
Olgu sunt asa de frumosi cand se bucura. Cred ca la urmatoarea tura ma bag si eu, numai sa stea Diana pe ea pt ca ea nu prea are stare deloc.
la restul stolului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Nu mai termina legumele alea de fiert...

Cleme, eu stau cu ochii pe ei, au o gramada de chestii misto, lego de toate felurile, olita cantatoare, o sa mai cumpar de la ei. Trici au acum doar de un singur fel, d-ala cu rosu, galben si albastru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:



La multi ani Eric,Sabin si Georgios!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:


tuturor!!Va multumesc pentru cuvintele frumoase!!




Ela,sufletelului blond si a unui samburel!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!


Lingusitorul te linguseste totdeuna,asa cum ar dori el sa fie lingusit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Ai vostri au obiceiul sa planga cate o juma de ora fara motiv? Mai nou Diana asta face. Aseara a plans ca nu se culca in dormitor, vrea/nu vrea lapte, vrea/nu vrea cu tati/mami. Acum plange de un sfert de ora, nici ea nu stie de ce, vrea/nu vrea apa, bobo, suzi si alte chestii. Si nici nu vrea sa stea s-o impac...ufff ma doare capul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Multumim din suflet pentru urari!!!
LA MULTI ANI, ERIC SI GEORGIOS!!!
Olgutza, multumesc tare mult!!!
Ieri am tuns copilul sa arate si el ca lumea de ziua lui, mai avea putin si chema patroana salonului protectia copilului la cat a tipat
Va las cu masa plina si fug sa imi fac unghiile si parul ca avem petrecere la 17.30


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:




La multi ani Eric,Sabin si Georgios!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cleme

Ai vostri au obiceiul sa planga cate o juma de ora fara motiv? Mai nou Diana asta face. Aseara a plans ca nu se culca in dormitor, vrea/nu vrea lapte, vrea/nu vrea cu tati/mami. Acum plange de un sfert de ora, nici ea nu stie de ce, vrea/nu vrea apa, bobo, suzi si alte chestii. Si nici nu vrea sa stea s-o impac...ufff ma doare capul

mami de diana andreea - 18 martie '08



Daaaa Dar nu Stef, Vlad Pe-asta il apuca plansu' daca nu-i convine ceva si o tine langa juma de ora...illas in boii lui, apoi se calmeaza, vine isi cere scuze


Si tot uit s-o felicit si eu pe Remalliss Felicitari si sarcina usoara


Fetele, multumesc pt. urari, azi o sa strang bagaje...maine dimi mergem prin Carrefour si tot maine ne intalnim si cu fostii colegi de liceu...sper sa nu ne intindem ca la 8 seara vreau sa dormim...ca ne trezim pe la 4 jumate
Pupicei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

LA MULTI ANI, ERIC, GEORGIOS SI SABIN! SA AVETI O VIATA SENINA SI FRUMOASA!

cleme, da, e normala faza aia de bazaiala. este o faza de "de-stresare", apare in special seara, la teo am vazut ca pe la 20-20.30
alex o avea pe la 19. si acum la fel, pe la ora asta, incep sa nu ma mai inteleg cu ea, mai ales daca nu mai doarme la pranz si....cam trage chiulul la asta in ultimul timp.

olgule, am incercat sa-ti scriu PM, nu stiu ce are ca se blocheaza si ramane asa...atarnat. ok, iti rezerv alea si le masor azi sau maine, si-ti dau eu cumva dimensiunile. intrebai daca am mai pus hainute noi. am adaugat cam tot ce am nou, mai am de pus un set si niste gecute, care mi-a fost lene sa le masor

tonicel, vezi ca am pijama cu "aripi scurte", cum ii zice alex, cu thomas. da direct pe "pijamale"

bai, chiar vine primavara??? ca vreau si eu sa comand in UK costume de baie si cand vad zapada asta, zau daca imi vine! si parca vad ca atunci cand mi se pare mie ok, nu mai gasesc niciun costum

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

oana, drum bun maine si distractie frumoasa! de asta nu-mi fac grija, ca sigur va fi superb! abia astept pozele si relatarile.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput