Dovlecei de septembrie-octombrie2009 *110*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Deci azi, 12... trebuie sa urez "La Multe Lunite lui Mihnea bb de Suede" Mamis, eu toata ziua de azi nu intelegeam ce au fetele cu tine. Si jur ca n-am nik. Te cu drag si scuze, scuze, scuze...

Techilo m-am uitat in "Craiasa Zapezii" da' eu nu stiu ce versiune ai tu ca versiunea mea e soft, de-asta fara si oglinjoare... Sa-ti spun de cate ori am ascultat povestea?? Eu n-am prea stat pe scaun, dar a stat fii-mea...Se termina, dadea play, iar se termina, iar play...si asta cam de la 7 pana acum.

Uka "naftalina" e criminala, mai Lasa ca o trimiti la lectii de pictura odata cu Carina, ca cine stie ce geniu nedescoperit zace in ea



Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

"Tu poti sa crezi/ ca e zapada/acum ,pe pomii infloriti??/Si inima din flori /ingheata/Copiii sunt nefericiti./ De obicei,cand e zapada/veselia este in toi/ Acum e mare suparare.../Vrem primavara inapoi!"

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå







Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina84

LILIAC mi-a placut urarea ta catre dovlecei de maine



Mada, daca ai sti tu ca eu azi am facut tot ce trebuia sa fac maine!!! Platit tot ce este cu scadenta , certat cu sotul ca azi e 13, contrazis pana si cu Andra ca e vineri 13. Doamne, m-am dilit de tot Nu va zic ca i-am convins pe toti ca-i 13. Sotul meu s-a dus la serviciu si facea planuri cu clientii de pe 13 Si tot asa. Sarmanul...cand a venit acasa...cica nu se mai duce si maine ca azi 3/4 de zi a facut treaba de maine. Si asta numai si numai din cauza mea

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Mda, eu centrez eu dau cu capul
Si-aveam un cheeeeeef!
Ma duc sa citesc subiectul ala dat de Ioanna ca acolo sunteti toate

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Liliacule, hai fata aici sa vorbesti cu mine!




If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mkunigunda spune:

Citat:
citat din mesajul lui liliac1

Citat:
citat din mesajul lui madalina84

LILIAC mi-a placut urarea ta catre dovlecei de maine



Mada, daca ai sti tu ca eu azi am facut tot ce trebuia sa fac maine!!! Platit tot ce este cu scadenta , certat cu sotul ca azi e 13, contrazis pana si cu Andra ca e vineri 13. Doamne, m-am dilit de tot Nu va zic ca i-am convins pe toti ca-i 13. Sotul meu s-a dus la serviciu si facea planuri cu clientii de pe 13 Si tot asa. Sarmanul...cand a venit acasa...cica nu se mai duce si maine ca azi 3/4 de zi a facut treaba de maine. Si asta numai si numai din cauza mea

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri




Esti geniala, am ras cu larimi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Mai fetelor,stiam eu de ce nu pot sa dorm .Nu vazusem operele de arta ale d-nei naftalina.
Uka de ce nu recunosti ca sunt de exceptie?Are femeia ceva imaginatie,dar ca si celelalte fete,oricata imaginatie as avea si eu,nu inteleg motanul negru cocotat pe dovleac.Poate sa fie tema de Halloween?
Acum daca le-ai pus,poate ne dai si interpretarea autoarei.


Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioanna81

uka de ce pisica cea neagra sodomizeaza dovleacul cel rosu? si pisicile celelalte de ce au pus labuta in priza?



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Mada multumim frumos!Maine e petrecere la voi.Va !
Iulika frumoase versurile
Liliacule pai tu zici ca nu ai nimic,dar eu am dat de dimineata de baut.Multumim,stai linistita!

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Liliacule, hai fata aici sa vorbesti cu mine!




If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


Mai, eu sunt aici!
Ia zi, cum mai este Natalixu'? Si daca tot nu v-a facut teste alergologice...ati planificat ceva in sensul asta?? Zice eu ca e destul de neplacut la vedere si ti se rupe sufletu'n paishpe cand o inteapa pe manuta ei fragila...ca si noi am trecut prin faza asta dar e bine sa stiti ce tolereaza si ce nu. Poate deocamdata e si prea mica. Dupa ce incepeti diversificarea o sa fie alta traba. Chiar asa, cum va prezentati la capitolul asta? Ati incercat gusturi noi?

Azi noi am prestat un morcov fiert. Bleax, pentru mine!!! L-am imbogatit cu laptic de la mama-sa si l-am storcit prin tifon. Cred ca al meu ar manca si nasturi daca i-as da... A papat si urla ca s-a sfarsit. Oare nu-i mai ajunge lapticul sau este prea indragostit de gusturi noi??
Cand ne punem la masa, il tragem si pe el alaturi, in leagan. N-avem voie sa-l hatzanam ca ii stricam starea de . E belea!!!

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput