LMA - Albinute & bondari de mar-apr '07 (136)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisikuta spune:

la multi ani victoras si lucas!! sa aveti o zi frumoasa, de sarbatoare, cu daruri multe si veselie! martuza si ana, sa va traiasca baietasii, sa creasca cu bucurie si noroc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

La multi ani sarbatoritilor!

Absoluta, rolele mi se pare super am ochit si eu www.insportline.ro/1277/role-copii-worker-funky-set" target="_blank">un model pentru Alex

Diana de Alex (23 aprilie 2007)
"If you want to win something, run 100 meters. If you want to experience something, run a marathon." (Emil Zatopek)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

Astazi e o zi mare si cu sarbatoriti care mai de care!
LA MULTI ANI VA DORESC LA TOTI CU SANATATE ca restul vine de la sine: GIULIA ,
VICTOR,
MATEI,
LUCAS,
AIDA,
SARA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

Ah, da, Ioana, sa fie intr-un ceas bun, si bafta sa va mutati cat mai repede!

Diana de Alex (23 aprilie 2007)
"If you want to win something, run 100 meters. If you want to experience something, run a marathon." (Emil Zatopek)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisikuta spune:

laures , chiar dimineata ma gandeam ce mult m am schimbat de la 31 la 32 ani, cati am implinit in decembrie . fizic, ma refer. pielea si a pierdut din elasticitate, daca sint imbufnata arat mai batrana, ma dor incheieturile, de oboseala ma cocosez...esti pe drumul cel bun. mai ai putin pana acolo, tine o drept inainte. cand ma ajungi din urma, imi scrii cum te simti.
beeeeyyyy!! tie nu ti e rusine?? pana la pajdoi nici sa nu te aud ca te pangi!! auzi la ea!!!

gaiadela, NIMENI nu mi scria, sa stii...

absoluta, foarte dragut setul. foarte fetitzesc.
cochetam si noi cu ideea rolelor ptr nora, dar eu nu mi fac curaj sa finalizez ideea. imi este teama sa nu cada rau.

doina si siuta, si nora se uita prin noi sau nici macar nu ne priveste cand vorbim cu ea. eu cred ca nu pot inca sa si distribuie atentia, sa se concentreze la 2 lucruri diferite, cand sint focusati pe unul: joaca. mai e si varianta perversa, cand NU vrea sa auda, dar aia e diferita, se manifesta altfel, nu are atitudinea aia autista.

ma retrag la munca, astept cu interes si pofta feliile de tort de la gasca de sarbatoriti de azi, promit sa fiu fata rezon si sa nu dau note de pe net. daca cer portia a doua pe pm de la vreuna, inseamna ca ea e castigatoarea

puuup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

piso obtin o derogare pana duminica seara? ca poate voi avea si poze ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisikuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanaradu

piso obtin o derogare pana duminica seara? ca poate voi avea si poze ...

A fost o data o printesa ... Emma!
Bazar - Bogdan are nevoie de noi!
Ioana mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!


daaa, pot eu sa ti refuz tie, giovanela mea? numa' nu mai trage chiulu' ala al tau de o vreme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

La multi ani!!!
Victor
Matei
Aida
Lucas
Giulica
Sara
Mihnea


Sa va fie sanatosi si sa va bucure in fiecare zi a vietii voastre dragi mamici.
Am vazut-o pe Sherbi, draga de ea care nici pe mess nu prea o vad, d-apai pe forum...ntz ntz. Nu stiu nici eu nimic de Roxana, o fi luat vreo pauza prelungita

Ioana, sa stapaniti sanatosi noua casuta. Imi imaginez ce bine o sa va fie in casa voastra






Luminita, mami de ingerasul mult iubit George Catalin
Povestea minunii noastre in imagini,
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3e42c4b9e14d94094845f0" target="_blank">19.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

LA MULTI ANI GIULIA !!! Un cadou muzical pentru pui mic ! Sa fii sanatoasa si norocoasa !
http://www.youtube.com/watch?v=dbKXdxjt5DY&feature=related
LA MULTI ANI MATEI - PATEI ! Sa cresti mare si voinic !
LA MULTI ANI AIDA, SARA, VICTOR, LUCAS , MIHNEA !!! Sa fiti norocosi si sanatosi!
Pisikuta, si eu am aceasi teama cu rolele.. m-am decis sa mai astept si sa stam deocamdata pe bicicleta( asta e telul pentru vara asta- sa mearga pe bicicleta singura-singurica ).
Ane , si eu fac la fel ca tine seara : baga repede un episod din Grey's sau House MD ca sa imi incarc bateriile .
Sa aveti un weekend minunat si chefuri pe cinste !

stupul


Andreea, mamica de Anastasia

http://community.webshots.com/user/Siutaa?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biky spune:

mmmmmvai, ce de-a sarbatoriti astazi!!!!!!
La multi ani!
Giulica - sa ramai dulce si nazbatioasa asa cum te stim....Wow mi-aduc aminte ca anul trecut, pe vremea asta, erai inca neintarcata
Matei - sa cresti mare si frumos, sa nu mai faci mofturi la mancare si sa ma inviti si pe mine in noua ta camera de joaca sa-ti vad masinutele
Victor - pupa-ti-as ochisorii aia frumosi,pe care nu i-am mai vazut de mult, si spune-i maica-tii ca s-o dus de la inima me daca nu mai da un semn de viata!
Lucas - toata fericirea din lume alaturi de familia ta.....si o astept pe mami a ta sa mai dea un semn de viata.Moamaaaa si acum imi amintesc cum statea Lucas in fund la nastere!!!!
Aida, Sara, Mihnea - sper ca sunteti bine, sanatosi chiar daca nu stim prea multe despre voi

Petrecere frumoasa la toata lumea!

fitzoasele mamei Caterina 22.03.2007 si Andra 20.11.1995

Mergi la inceput