LMA! Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**177**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

www.youtube.com/watch?v=MEwcAAio4m0" target="_blank">nu sta panglica! & tava



Ce cuminte a stat Chiscuta la operatiunea ''motul''
Alexandra cred ca isi smulgea ea un mot daca trebuia sa stea atata
Si ce mi-a placut cum a ignorat el banii de pe tava
Si ce frumos a fost imbracat, pe gustul meu !!
Si ce bine arati si tu
Si si si

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !





Io cica eram "ondulata". Cu o seara inainte am stat vreo 45 min cu peria rotativa in cap sa-mi fac onduleuri. Si a iesit... ce se vede
Da, m-a distrat si pe mine, sor'mea (care e economist) ii tot impingea banii in fata, iar el nu si nu...

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Tin sa-ti multumesc din nou pentru surpriza pe care mi-ai facut-o; m-am bucurat tare, tare
Oricum, "tudraga" imi esti demult, asa ca tre' sa ne...imprietenim.

Da, m-am uitat peste oferta; stiam, oricum, detaliile de pe forum pentru ca v-am cam citit ; oferta mi se pare ok dar stii tu care-i baiul Oricum, asa cum se prezinta situatia, deocamdata, inclin sa cred ca da, venim(ca sa-i raspund si Deniseimada)

Intrebare de intrebat: e ok daca mai vine un cuplu FARA bebe?

Citat:
citat din mesajul lui novus

InaPreda, ma bucur ca ai aparut in sfarsit
Asteptam raportul !!

Te-ai uitat pe oferta,veniti la mare ??

Si poate mai sunt fete care nu stiu ca strangem gasca pt asa ca le dau doar 2 indicii, ca sa nu fiu obositoare

10-20 iulie 2010 ne gasiti aici: http://www.duni.bg/resort_over.html


Daca vreti sa va alaturati de ghiocei format din : Novus, Denisamada, PetraTudor, Anca_Nicolae, Pisik, Olishka, Gigelica

astept PM pt detalii




Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !






Gina lu' Ian (23 martie 2009)
Ian, Impecabilu' lu' tata :-)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Inapreda, ma bucur ca reaparusi. pentru primul dintisor.

Am vazut ca ne-a dat raportul si Karina felicitari pt a 2a fetita!

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Cred ca mi-am "cistigat" statutul de "neserioasa": scriu n-shpe mesaje in juma' ora, apoi dispar...fara limita

Ultima absenta motivata (zic eu ) coincide cu o perioada mult asteptata: aparitia primului dintisor. Zic "mult asteptata" pentru ca tare mi-era frica sa nu ramina Ian singur ghiocel fara dinti inainte de...absolvire.
Pe scurt, Ian nu mai doarme decit cu noi in pat iar patul era "cartierul general de forumit" pentru ca in dormitor e cea mai buna conexiune internet. Acum eu sint, cumva, "linga/sub pat" si sper sa rezist eroic cit mai mult.

Peste zi eu nu pot intra -nu am intrat niciodata- pentru ca ma joc cu Ian iar mie imi trebuie "sa ma rup" ca sa pot sta pe forum. Nu stiu daca intelegeti ce vreau sa zic
Sper sa functioneze solutia pe care am descoperit-o si sa-mi permita spatele si "mindria" sa intru cit mai des si mai fara pauze.

Va pup din nou daca tot n-am facut-o de ceva vreme



Gina lu' Ian (23 martie 2009)
Ian, Impecabilu' lu' tata :-)





Felicitari pentru dintuc Sper ca a iesit fara prea mare tam-tam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Am vazut pozele de la "absolvirea" lui Chiscuta, la fel ca pe toate celelalte (fotografii/filmulete) pe care le-ai postat si nu pot sa spun decit ca este un baietel deosebit care mi-a picat cu tronc de mult; iar pe tine te admir din mai multe puncte de vedere pe care prefer sa nu le detaliez aici ; ai, oricum, o silueta de invidiat si "un modo di fare" aparte.



Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

www.youtube.com/watch?v=MEwcAAio4m0" target="_blank">nu sta panglica! & tava

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)





Gina lu' Ian (23 martie 2009)
Ian, Impecabilu' lu' tata :-)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

www.youtube.com/watch?v=MEwcAAio4m0" target="_blank">nu sta panglica! & tava



Alexandra cred ca isi smulgea ea un mot daca trebuia sa stea atata

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !



Da da ... asa si Ina ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Inapreda in cazul asta hai sa oficializam prietenia.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui inapreda

Tin sa-ti multumesc din nou pentru surpriza pe care mi-ai facut-o; m-am bucurat tare, tare
Oricum, "tudraga" imi esti demult, asa ca tre' sa ne...imprietenim.

Da, m-am uitat peste oferta; stiam, oricum, detaliile de pe forum pentru ca v-am cam citit ; oferta mi se pare ok dar stii tu care-i baiul Oricum, asa cum se prezinta situatia, deocamdata, inclin sa cred ca da, venim(ca sa-i raspund si Deniseimada)

Intrebare de intrebat: e ok daca mai vine un cuplu FARA bebe?



Eu nu am nimic impotriva, doar trebuie sa aiba cineva grija si de umblatorii nostri,ca sa ne relaxam si noi asa ca sa vina !!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

gata, am adormit bubutza.

unde am ramas....
aaaaaaa....monique, in bucuresti vin luna viitoare, am amanat cu o luna sa am bani pt petrecerea mariei.am zis ca-i mai importanta ziua ei.
anunt cand vin, ca vreau sa va cunosc pe cat mai multe, pana atunci o sa vina si caldura.
carmenada, o sa-ti dau un pm, vreau ceva amanunte daca zici ca si mama ta a avut aceiasi pb cu a mea.


din 10 martie 2009, mami fericita de

GHIOCICA CU GHIOCEI

PETRECEREA MARIEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Monnvas si eu mi-am luat o perie rotativa ca sa mi-l aranjez, dar am renuntat pt ca nu am rabdare



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput