Senioare mari,mijlocii si mici (82)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Buna fetele! Cum e cu ninsoarea "din luna lui marte"?
Multam mult, Beatrix, pt raspuns.
Danny, felicitari! Numai bine, bine, bine in continuare. Si vorba Monei, cand ai timp sa ne aduci aminte povestea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

felicitari dany, nu esti tu aceea care acum catva timp erai speriata pentru ca ti se spusese ca nu poti avea copii datorita tiroidei , sau cam asa ceva?
ceva nu este in regula cu mine, simt congestie pelvina, mai bine zis, parca uterul il simt, dar nu pot fi sigura. este altceva decat atunci cand se forma un chist. il simteam cu totul altfel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrix69 spune:

Amy, are dreptate Lumy, se poate si asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

dannyyyyyyyy
felicitari!!!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

nu mi-a mers exploratorul si nu am mai putut intra....

multumim pt voturi:
ralualexandrei
clisu
lumy3in1
codra
nico

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

buna dimineata

cafeaua e servita, cu lapte, neagra, cu zahar si fara zahar, fiecare cum pofteste.

samira oua cat mai multe si de calitate maxima, fara stres, ca sa nu iasa puii stresati.

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

buna dimi

multumesc mirela...din pacate...fara stres...nush in ce masura se poate!!!!
am reusit performanta sa am cel mai scump Fiv de pe forumu asta.
ieri ne-afost furata masina...in ziua mare...din mijlocul Budapestei....din parcare.
ne-am dus sa mancam la un restaurant italian...1 ora am stat acolo...si cand ne-am intors ...nu mai era masina unde o lasasem.

am sunat la aia de ridica masini...nu era acolo...am sunat la Politie...am dat-o furata...am mers la sectie sa facem plangerea...am vorbit cu consulul Romaniei in Ungaria...ne-a zis ca ne asteapta azi la Consulat...sa vedem ce putem face...sa stam de vorba cu niste avocati si sa vedem cum ne poate ajuta Consulatul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui samira33

buna dimi

multumesc mirela...din pacate...fara stres...nush in ce masura se poate!!!!
am reusit performanta sa am cel mai scump Fiv de pe forumu asta.
ieri ne-afost furata masina...in ziua mare...din mijlocul Budapestei....din parcare.
ne-am dus sa mancam la un restaurant italian...1 ora am stat acolo...si cand ne-am intors ...nu mai era masina unde o lasasem.

am sunat la aia de ridica masini...nu era acolo...am sunat la Politie...am dat-o furata...am mers la sectie sa facem plangerea...am vorbit cu consulul Romaniei in Ungaria...ne-a zis ca ne asteapta azi la Consulat...sa vedem ce putem face...sa stam de vorba cu niste avocati si sa vedem cum ne poate ajuta Consulatul.



aoleu mama
cum draq, ziua in amiaza mare, bai dar ce ghinion, offf
ce au zis aia de la politie, poate v o fi ridicat o aia pt parcare neregulamentara si o gasiti in cine stie ce loc de genul asta

hai stai linistita ca se rezolva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

dap...se rezolva...ne cumparam alta

stai potol fato...ca ne-am resemnat...nu ne vine sa credem ca-i adevarat....da ne-am luat gandu de la ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrix69 spune:

'Neata fetele,

Sami, vai ce veste nashpa, aveati macar asigurare?

Mergi la inceput