Cand cineva acolo SUS te iubeste...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kossir spune:

Oana , sa va traiasca bebe Eric iubit si fericit.

M-ai facut sa plang, e asa calda povestea.

http://community.webshots.com/user/kosscar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atb spune:

Foarte emotionanta povestea nasterii... De-acum un nou drum vi s-a deschis in fata, sa va fie presarat numai de bucurii, impliniri, fericire si iubire alaturi de puiutul vostru scump, si... pe viitor de un fratior sau surioara pt bebe Eric.

Adriana 38+ Denis Alin si mamy de Nicholas Cristian 19.07.2008 (povestea nasterii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stefanna spune:

Foarte frumos povstit Oana.Sa iti traiasca bebeul, si sa fiti asa parinti buni cum au fost parintii tai pt tine.Felicitari mamica sensibila si iubitoare.

Stefanna mami de BIANCA-NICOLA si LUCA ALEXANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

cumpa mamica Oana, sa fii binecuvantata!
Am citit cu emotie povestea ta, a voastra.
O poveste intensa de viata traita de tine, o femeie cu suflet si chip de copil, emotionant, mi-au dat lacrimile!

Sa fiti sanatosi si Dumnezeu sa protejeze familia voastra!
sa fii fericita si sanatoasa!


castelana fericita 36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

OANA va doresc numai bine, sa aveti parte numai de bucurii din partea puiului vostru, iar acum ca sunteti in sfarsit o familie compusa din 3 persoane sa va dea DUMNEZEU toata dragostea din lume si daca va fi poate peste cativa ani vei mai avea langa tine inca o minune mine.

sa fiti sanatosi si sa va cresteti puiul mare.

cata mami de STEFAN(9.03.2007) si IOANA(25.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelagrosan spune:

Oana sa va dea Doamne Doamne sanatate si multa fericire la toti trei. Aveti o poveste foarte frumoasa. Eric e un scump, un dulcic. Ce mai ? O familie minunata!

Mihaela36+ cu Angela Ioana si Elena Maria (9 aug 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bordeancavio spune:

oana, superba povestea voastra! plina de emotii si incercari dar care se termina in final cu bine! asta le si face atat de frumoase!!! imi pare atat de bine ca totul a fost cum v-ati dorit in final si sunteti 2 parinti extrem de fericiti. sa dea Dumnezeu sa fie totul bine in continuare, si sa mai urmeze si alti bebe, fetite, baietei, ce o fi sa fie! multi pupici si felicitari pt curaj!

vio asteptand pe bebe 33+ Tudor Cristian

poze
http://picasaweb.google.com/vasileviorica/Hainute#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selina-d spune:


Oana o poveste minunata si emotionanta in care cel mai important este finalul fericit Sa va bucurati de bebe Eric, sa fie sanatos si fericit toata viata.


Mami 35+ si Victor (31.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PIF_pif spune:

O poveste foarte emotionanta! Am plans citind-o..
Oana sa fiti sanatosi si fericiti mereu alaturi de bebele vostru scump!



37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bumbitza spune:

Foarte emotionanta povestea voastra, chiar mi-au dat lacrimile ... Va doresc din suflet sa fiti sanatosi toti trei si sa aveti parte numai de lucruri frumoase in viata de acum inainte!

36+ cu micutza Ilinca
Mami si tati te iubesc mult!
http://picasaweb.google.com/madalina.neamtu/Burtica#

Mergi la inceput