Locul fetelor Nou-Venite (76)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui mvb

Piana ...cum te simti astazi?


Bine multumesc. In general ma simt bine, nu am avut pana acum stari de rau, greata sau altele din aceeasi categorie. Ma simt cateodata foarte obosita, mai ales seara, mi-e sete aproape tot timpul si beau apa in nestire. Dar nu pot sa ma plang :)
la toate fetele!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beluistef spune:

Buna dimineata

Lia draga, cum te mai simti, daca mai doresti intra si pe la noi sa ne zici cum esti...plsssssssss

***************************************************
Elena, 23+ cu
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005)& Beatrice ( 02.06.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorin7774 spune:

buna dimineata.

imi plac diminetile cu vesti bune

Lia, o mie de imbratisari

Nike, felicitari, sa cresteti mari si sanatosi!

noi deocamdata ne-am programat la psiholog, sa vedem daca se potriveste ce a zis dermatoloaga cu starea psihica a copilului si sa-i faca o evaluare. Poate ca tot raul spre bine. Peste 3 saptamani mergem iara la dermato si vedem atunci ce mai zice.
Oricum o sa mai cer o parere si va multumesc de sprijin

Stie cineva cum se deruleaza consultatiile la psiholog pentru copil ? adica nu vreau sa fie un stres in plus pentru ea...

LOREDANA, mamica de MIRUNA CAPSUNA
http://zilepentruluciana.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nike974 spune:

va multumesc fetele!
Am ramas insarcinata pe 6 dec, de Sf Nicolae.Pe 28 dec am fost in desocare, la Municipal, mi s-a facut radiografie(testul imi iesise negativ,chiar daca le spuneam tuturor ca eu sunt insarcinata.nu m-a crezut nimeni). radiografie in prima luna d esarcina: toti medicii dau indicatie clara de avort.
Am avut 2 viroze si 2 traheobronsite obstructive, nu pot manca decat f putin si vomit.Pe 10 martie am dat declaratia notariala c aimi asum riscul de deces in timpul sarcinii si la nastere.
Si ieri, a randuit Dumnezeu sa vad minunea: Un baiatel"asa copil sanatos rar am vazut. copilul asta e o minune"(ecografistul).
Le multumesc lui Dumnezeu si Maicii Domnului si Sf Nicolae, pe care l-am ales drept sfant protector al copilului alaturi de Sf mc Sebastian.


Lorinn,

am lucrat in domeniu. conteaza enorm psihologul.eu am lucrat la recuperarea copiilor abuzati sexual, fizic, psihic.

e important ca tu sa vb intai cu psihologul, apoi sa i-l prezinti copilului NU CA PE DL DR! e u prieten cu car ene jucam,care stie multe lucruri frumoase etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunset_zuzi spune:

lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunset_zuzi spune:

fetele de la ovulatie am o secretie abundenta....in perioada aceea mi se parea normala....dar acum ...mi-e teama de o micoza....celebra candida

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nike974 spune:

Lia,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia73 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sunset_zuzi

lia



Am avut un paunel frumusel si dragalas
Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!!
pozulici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Neata fetelor
Pupiceii de molipsire




Lia ma bucur nespus de mult ca ai intrat pe la noi,te mai asteptam

Nike sa-ti traisca baietelul,o minune intr-adevar ca este sanatos tun.....

DD ne-a daruit o minune 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia73 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sunset_zuzi

fetele de la ovulatie am o secretie abundenta....in perioada aceea mi se parea normala....dar acum ...mi-e teama de o micoza....celebra candida

asha se manifesta candida??

Am avut un paunel frumusel si dragalas
Dumnezeu mi l-a luat sa ii fie ingeras!!
pozulici

Mergi la inceput