LMA>Ghiocei de Martie-Aprilie 2009**175**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui mababei


Dodo, ce lucruri frumoase faci! Cum de mai ai timp si pentru asa ceva?



Multumesc ,e felul meu de a ma relaxa...de a" vorbi "cu mine fara sa fiu deranjata de nimeni...si asta o fac cand ei dorm,se joaca impreuna...si chiar si de nevoie


Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Pisik...eu trebuie sa zic pas la "intalneala" din urmatorul motiv: locuiesc in minunatul cartier berceni, adica fix la celalalt capat al orasului si nu am mashina...ca tati e la birou...deci hai sa asteptam primavara si sa ne vedem in weekend in parc...sau tot in weekend unde vrei tu, dar nu in ikea ca ma omoara al meu...e anti-ikea, uraste sa mearga acolo datorita traficului...




Gigelica,mami de Victor-Andrei - Pitonul
30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

mababei-cine stie ce configuratii astrale(glumescn-am nici o treaba cu zodiace, horosc si altele din neamul lor) au fost pe 14 ca si Anastasia a fost supercalma la botez(radea doar strengareste cand il tinea pe parintele de barba si nu-l mai lasa)...Bine, la noi s-a lasat cu rasete mari in timpul ceremoniei...eu il banuiesc pe parinte ca era primul lui botez ca mai incurca pasaje si ii mai suflau discret maicutele cand era "cuvioasa" si nu "sfanta"...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Bine Gigelica, atunci ne vedem cand se face mai cald.
Fetele, se inscrie careva la intalneala? Hai, nu imi dati in cap de la prima incercare in calitate de organizatoare

Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)


Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

...buna seara... si bun sosit la capitol nou..

Si pentru ca nu v-am arata de mult...alatur aici doua pozici cu ea....si munca mea



fotomodelul frumos si mamica priceputa !!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Pisik06

Bine Gigelica, atunci ne vedem cand se face mai cald.
Fetele, se inscrie careva la intalneala? Hai, nu imi dati in cap de la prima incercare in calitate de organizatoare



Pisik, ma inscriu eu de pe acum la cea pe care o vei organiza cu ocazia venirii familiei zambarici la Bucuresti adica in luna iulie

Cand ne intoarcem de la mare vreau sa mai stau vreo doua zile in Buc si chiar i-am zis Olgai ca vreau sa merg neaparat la Ikea asa ca punem de-o intalneala si atunci, da ?!

Si da, te descurci de minune !!

Abia astept sa merg si eu la Ikea ca tot povestiti si de ceva papa bun , au loc de joaca fain si multe alte chestii ce ma tenteaza



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

buna seara!

am fost pe plantatii. criza mare. iar am dat intre 1 si 5 monede.
am observat ac daca votezi de pe acelasi calc iti da monede putine.

la intalnire pt luni nu cred ca ma bag. dupa amiaza trebuie sa-l iau pe andrei de la gradinita, ca sotul e ocupat.

denisamada pe unde stai prin tei? ca saptamana viitoare ar trebui sa ajung prin zona, si poate ne intalnim.

vaccin ROR a facut andrei la 1 an si nu a vut reactii. eu oricum ii faceam vaccin contra oreion, chiar daca nu era in schema obligatorie. eu am avut aceasta boala pe la 5 ani si din ea am dat in meningita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Olishka, pozezi te rog canuta broscuta sa o vad si eu ? am luat si eu una de la Nuby dar nu ii place si sa vad ce model e a voastra



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
Am implinit 1 anisor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veron1ca spune:

Am trecut si eu pe la plantatii:
provista 58, rodica 67, pisigri 34, elaa 52, iuca 48, dyana 26, mireal 68, dodo-pui 74, petrean 1sp prajire, gaza 42, simina 49, shasa 70, m-monique 1sp deshidratare, dana-inna 1sp uscare, cristina 44.



http://flickr.com/gp/37812378@N03/VF07D1
mami Vero & printesa Andreea Diana 6.04.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Pisik trece-ma pe lista Si eu ma gandeam sa propun o intalneala la Ikea. Este foarte relaxant acel loc de joaca.

Am pozat cana si o urc in cateva minute. Fug sa-i fac o baie lui David.

Provista nasol cu bolile Sanatate multa va dorim

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput