Fiv in Ungaria 95

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dia_na spune:

samira, imi pare rau, dar fruntea sus ca iese fivul si vei fi o mamica fericita; ca sa nu mai zic ca o sa aveti ce povesti sa povestiti nepotilor

adipapazi, mami_vreau

multa bafta in continuare la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

Buna fetelor.In afara de samira celelalte de la Budapesta pe unde sunteti cazate?Vrem detalii despre cazare,va rugam frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marina@ spune:

buna ziua la toatesucces fetelor in focuri si embrionasi lipiciosi, eu ieri am fost la Debrecen,acuma am inceput protocolul lung de stimulare, si l-am vazut pe HOREA BRENCIU cu o madam,au venit pentru fertilizare. va pup si aveti grija de voi

fetele care se ocupa de prima pagina,VA ROG, sa ma treceti si pe mine cu FIV 6,fiv 4 si 5 tot nereusite.


MARTIE E LUNA MEA (am zis)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrio88 spune:

Buna fetelor; indraznesc si eu sa vin intre voi si bineanteles, ca oricare nou venita, cer si eu lamuriri. Mi s-a recomandat sa merg si eu in Ungaria la Szeged; cum ati inceput? Care a fost primul pas si care au fost caile; am recomandare catre asist. sefa Vicki, cu numarul de telefon aferent; dar apoi.. inainte de a vorbi cu ea, as vrea sa stiu si eu cate ceva; ati facut ceva analize in tara sau ati luat totul de la zero acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

gabrio, Vicky nu este asistenta sefa la Kaali, Szeged; o fi, insa, poate la ea acasa ; la clinica este o translatoare fara diploma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

gabrio vb cu oricine de la clinica dar nu cu Vicki
uita te pe prima pagina si gasesti niste nr de tel, dar nu cu Vicki, nu e persoana potrivita si nici de incredere nu este.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

stirile de seara:

nimic nou pe frontul de vest.am hoinarit toata ziua prin imprejurimile budapestei. acum ne pregatim de injectii, vin, tre sa ne facem provizii pt 2 zile, ca maine e duminica si luni sarbatoare nationala si o sa se inchida tot.
pupici

ps: fata noua, eu nu stiu nimik de szeged, dar sunt sigura ca poti sa mergi cu analize facute din tara. nu se pot face toate in aceeasi zi, plus ca unele depind de fazele ciclului. deci, pune-te de analizeaza-te: spermograma, hormonale de z 3....fara numar, fara numar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

castle garden cheama helios: ati terminat injectatul,doamna mami_vreau?
mai asteptam si tura de la fara un sfert. am vb cu samira, trecem noi si o luam, numai ziceti unde sa venim.over

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

adria, dia_na, pamy, si multumesc!

pamy eu sunt cazata la helios, la apartament si iti pot spune ca raportul calitate-pret este ok!

adi eu am terminat injectarea, astept vecinii sa termine si ei! noi ii asteptam pe nasi ca sunt si ei aproape si vrem sa vedem daca se baga si ei la plimbarea de seara! daca vreti sa va duceti inainte pe undeva sa ne spuneti!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

mami, pai vecinii ce zic?
sa iesim in oras?

Mergi la inceput