FIV la Cluj 32

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corivio spune:

Salut fetele!
Brunadria-sa iti dea dumnezeu mult noroc sa se prinda embrionasii si sa ii aduci pe lume BB sanatosi si frumosi.
Eu am fost dimineata la clinica la dr.Surcel.De luna viitoare incep stimularea(mai trebuie sa fac o analiza).Mi-a placut tare mult de el.Am incredere ca totul va fi bine.
In rest sper ca anul acesta sa ne dospeasca la toate burticile niste copii deosebiti.

Va pup


http://tt.lilypie.com/lpqk3.png
Il asteptam pe BBita din febr 2004
Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Salut corivio,
Multa bafta si tie,e foarte important sa avem incredere in medicul pe care ni-l alegem;sa vii si tu cu cofragul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

corivio sa fie intr un ceas bun!
doamne ajuta !!
mai e un pic si incepi injectatul!
bafta multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui brunadria

kry trebuie sa resunosc ca pana acuma am fost foarte increzatoare , f calma si linistita!
acuma am emotii pt embrionasii mei!
dar speram ca va fi bine daca nu punct si de la capat..
multumesc pt incurajari..bebita..
cristina


e normal sa ai emotii, toate am trait clipele astea, pina la punctie esti viteaza si incerci sa fii stapina pe tine si apoi incepe perioada tensionata, oare citi s-or fi fertilizat, oare citi au rezistat, etc . Dar trebuie sa fii increzatoare ca totul va fi bine.Cit despre blasto eu nu stiu ce sa zic, sanse sunt si cu blasto si cu embrioni de 3 zile , deci nu te mai gindi la asta. Bine??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui corivio

Salut fetele!
Brunadria-sa iti dea dumnezeu mult noroc sa se prinda embrionasii si sa ii aduci pe lume BB sanatosi si frumosi.
Eu am fost dimineata la clinica la dr.Surcel.De luna viitoare incep stimularea(mai trebuie sa fac o analiza).Mi-a placut tare mult de el.Am incredere ca totul va fi bine.
In rest sper ca anul acesta sa ne dospeasca la toate burticile niste copii deosebiti.

Va pup


Sa fie intr-un ceas bun si sa fie cu noroc . Surcel e un doctor deosebit asa ca esti pe maini bune

http://tt.lilypie.com/lpqk3.png
Il asteptam pe BBita din febr 2004
Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

Nu-s ce-am facut ca am bulversat tot mesajul lui corivio Vroiam sa iti urez muuuult mult noroc si sa fie intr/un ceas bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

mara asa e , noroc sa fie!
pana la urma ,daca e sa reusim , reusim !
oricum eu as opta pt z3, pt ca e riscant pt z5!
data trecuta in z3 am avut 8 embrioni,deci aveau de unde..
maine dimi ma anunta ce s a mai intamplat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criadema spune:

Petry, FELICITARI!, ai spart gheata si ai demonstrat ca daca perseverezi se poate. Cand am citit am simtit un fior si eu am facut embriotransfer pe data de 19 martie, dar in urma cu 4 ani, sa de-a Dumnezeu sa te bucuri si tu de un rezultat identic cu am meu> gemeni- fetita si baiat.
Bruni sa fie intr-un ceas bun si cu reusita, eu nu am avut mai mult de 2 embrioni, am facut embriotransfer la 72 de ore si aveau amandoi 4 celule si cunosti rezultatul.
Stefania e o dulcica!
Denisu ti-ai luat inima in dinti si ai scris, reusita lui Petry ti-a dat impuls?sau surpriza lui Bruni?
Mara, imi pare rau, parerea mea este ca ar fi bine sa mai incerci o data in Ungaria la aceiasi clinica pentru ca ei stiu deja cum reactioneaza organismul tau.
Uratica e rost de chef, haide. Ce mai faci? Poate ne dai si tu o surpriza ca Bruni, taci si faci.
Urez mult noroc si tin pumnii pentru nou venite.
tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

criadema
povestea reusitei tale imi da curaj , imi aminteste de fiecare data ca se poate!
ma bucur mult ca ti ai facut aparitia, tocmai acuma cand aveam nevoie..

pup strumfii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

petruta ce faci graviduta? cand mergi la echo?
oare celelalte fete nu au nici un plan?

Mergi la inceput