A reinceput concursul Ghiceste Sunetul

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns co_dana2007 spune:

EU ERAM IN FORUM CAND A APARUT SUS PESTE PARTEA DE SUS A PAGINII UN TRIFOI CU INVITATIA DE A RASPUNDE LA CONCURS.sE DAU SI DETALII DESPRE CONCURS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianda spune:

Ce chestie...Este a doua oara cand mi se intampla.Desi am fost selectata sa raspund, cu toate ca am stat doar pe forum frunzarind de colo-colo,nu mi-a aparut trifoiasul. De ce?
Mentionez ca stiu exact cum trebuie sa apara, dat fiind faptul ca am mai raspuns de cateva ori.
Sunt suparata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianda

Ce chestie...Este a doua oara cand mi se intampla.Desi am fost selectata sa raspund, cu toate ca am stat doar pe forum frunzarind de colo-colo,nu mi-a aparut trifoiasul. De ce?
Mentionez ca stiu exact cum trebuie sa apara, dat fiind faptul ca am mai raspuns de cateva ori.
Sunt suparata!


Pai cum ai fost selectata sa raspunzi daca nu ti-a aparut trifoiasul? Cand apare trifoiul atunci si raspunzi. Iar daca cumva te-ai gasit pe lista aia cu cei care au fost selectati, dar nu au raspuns ... poate o fi fost o scapare de-a ta si nu ai vazut trifoiul.



Nu exista decat un singur copil perfect pe lumea aceasta si fiecare mamica il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianda spune:

Nu e asa.
De fiecare data cand am mai raspuns,intai am aparut in lista cu cei slectati sa raspunda si abia ora urmatoare, inainte de a fi selectati urmatorii 10 mi-a aparut trifoiasul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Mie logica asa imi spune .. apare, trifoiul, deci sunt selectata sa raspund. Si raspund .. sau nu, daca imi scapa si nu vad trifoiul. SI atunci ma regasesc pe lista aia cu cei care nu au raspuns.

Deci dupa cum ai inteles tu intai te avertizeaza ca in urmatoarea ora o sa apara trifoiul si abia apoi raspunzi? Stand lipita de calc? Nu as crede ca e asa ...


Nu exista decat un singur copil perfect pe lumea aceasta si fiecare mamica il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

In regulament scrie ca dupa 30 zile apar si indiciile ajutatoare. Au trecut deja 30 de zile de la inceperea concursului, asteptam un indiciu .



Nu exista decat un singur copil perfect pe lumea aceasta si fiecare mamica il are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mironicanico spune:

Ascutirea unui obiect de taiat(cum ar fi un cutit) pe un masat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:


se rupe brusc o bucata de material/panza

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

IUBESTE SI FA CE VREI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Cateva raspunsuri:

Indiciile o sa apara in curand.

Raspunsurile in cadrul acestui mesaj nu sunt valide. Trebuie sa va apara trifoiasul.

Momentul in care sunteti selectati sa raspundeti este independent de aparitia trifoiasului. Este o metoda pentru a combate frauda. Trifoiul va apare deci mai tarziu dupa selectie, in general la urmatoarea incarcare de pagina dar pot exista si variatii... Mai multe nu va spun.

O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denyy10 spune:

parerea mea este ca ar fi vb.de un cater care taie...

Mergi la inceput