A reinceput concursul Ghiceste Sunetul

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Acum m-am vazut si eu pe lista celor selectati, bineinteles ca nu am vazut nici un trifoi, asa cum era la concursurile precedente.
Deci pot sa fiu selectata sa raspund, dar sa nu imi apara trifoiul daca nu mai deschid o pagina noua dupa aceasta selectare?

Teodora, de Vladut (15.05.2007)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenadina spune:

vreau si eu sa raspuuuuuund!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Eu am fost selectata, dar ce folos, ca tot nu stiu.
Totusi, am remarcat ceva diferit de data asta... faptul ca trifoiasul a ramas destul de mult la mine, initial n-am vrut sa raspund, am schimbat pagina, am stat puin pe alta, apoi am schimbat inapoi si el era tot acolo! Ferm convinsa ca mi-a expirat timpul, am scris ceva evaziv si, surpriza, raspunsul mi-a fost inregistrat.

Le doresc celor care stiu raspunsul sa fie vizitati de trifoias

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

nici la mine nu a aparut trifoiul

de Crina Alexandra www.onetruemedia.com/shared?p=6c29da1dcaea711431a9cb&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Din boboc in CRIN
Bobocelul este o floricica
www.uta-arad.ro/forum/showthread.php?tid=4053&pid=284017#pid284017" target="_blank">Sa ajutam familia lui Alexandru Draghici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Da, este adevarat, in noua implementare trifoiul poate sa stea mai des pe pagina saus a apara de mai multe ori daca ai fost selectat.

Nu vreau sa dau amanunte despre noua implementare ca sa evit incercarile de frauda dar este adevarat... este altfel de cum era.

Faptul ca exista oameni care raspund inseamna ca functioneaza.

Inca ceva: daca esti online si citesti un subiect nu inseamna ca iti si apare. Trebuie sa navighezi la o alta pagina si cand se incarca o sa-l remarci...



O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns akinom0440 spune:

Super concursul ! Ideea mi se pare originala !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Banditu spune:

am vazut persoane care au fost selectate de mai multe ori...si eu vreau...:((

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Intrebare intrebatoare..mi-a aparut trifoiasul pe la 11.40 si cam dupa 3-4 minute am dat raspunsul, dar nu mi-a fost acceptat pe motiv ca nu fusesem selectata...Dar am vazut cu toti ochii si ochelarii din dotare si trifoiasul si invitatia de a raspunde...E cazul sa fac o vizita la oftalmolog?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

Buna, apar ca selectata sa raspund la concurs la pozitia 191 dar nu pot da raspunsul ce fac? nu ma lasa sa scriu nimic

Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

a si trifoiasul nu a aparut

Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

Mergi la inceput