Senioare mari,mijlocii si mici (81)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Citat:
citat din mesajul lui amy2007

Ralu, ms frumos de melodie. Sincer iti spun ca nu am putut sa o ascult pana la capat, din cauza emotiilor si a lacrimilor.
Uofff, nedreapta e viata asta uneori.
Aseara, dupa injectia de Menopur, care imi da niste stari de voma tare naspa, ma gandeam cat de tare ne chinuim pentru un copil, cate sacrificii facem, tratamente, operatii, tot felul de minuni.
Dar rezultatul merita, nu-i asa suricatelor?

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Merita Amy,sunt cel mai frumos dar al lui Dzeu pt noi.
Va doresc ca lacrimile viitoare sa fie numai de fericire,la primul zambet,prima felicitare ,primul pupic.
Nu va lasati ,nu abandonati,eu de la "nu stim daca veti putea ramane gravida si daca veti putea tine o sarcina" am ajuns la trei,deci se poate.


Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CODRA74 spune:

'neatza fetelor!
LA MULTI ANI!o primavara minunata va doresc tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

vin,si azi,cu un mesaj:
va multumesc pt ca sunteti senzationale!!!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei

Citat:
citat din mesajul lui amy2007

Ralu, ms frumos de melodie. Sincer iti spun ca nu am putut sa o ascult pana la capat, din cauza emotiilor si a lacrimilor.
Uofff, nedreapta e viata asta uneori.
Aseara, dupa injectia de Menopur, care imi da niste stari de voma tare naspa, ma gandeam cat de tare ne chinuim pentru un copil, cate sacrificii facem, tratamente, operatii, tot felul de minuni.
Dar rezultatul merita, nu-i asa suricatelor?

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Merita Amy,sunt cel mai frumos dar al lui Dzeu pt noi.
Va doresc ca lacrimile viitoare sa fie numai de fericire,la primul zambet,prima felicitare ,primul pupic.
Nu va lasati ,nu abandonati,eu de la "nu stim daca veti putea ramane gravida si daca veti putea tine o sarcina" am ajuns la trei,deci se poate.


Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!





Ralu,MULTUMIM, e tot ce putem spune,deocamdata!!!
Sa fii iubita, respectata si fericita!!!
Toate cele bune tie,si alor tai!!!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Fetelor, eu sunt mai nitel mai bine.
Va doresc si eu tot ce e mai frumos pe lume de 8 Martie!
Sa fiti fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

LA MULTI ANI DOAMNELOR sa fiti sanatoase si sa ajungem mamici, iar cele ce sunt cu puiuti la purtator sa le fie puii sanatosi.

galli pls vreau si in lista, vezi ca ti am lasat mesaj pe prima pagina a capitolului.
si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Samira si Laura sa aveti noroc cu FIV-ul, fetelor!
Sorinake inca o data felicitari si sarcina usoara si la termen! Imi sunt dragi gravidele si uneori ma duc la odiseea unde eram inscrisa si mai citesc discutiile lor. Ma calmeaza, intr-un fel.
Beatrix sa fiti sanatoase amandoua si tu si fetita!
Pentru Bebitza Babyblue imi pare rau, foarte rau. As vrea sa-ti spun mai mult dar nu prea mai am putere. Nu mai stiu cum sa sa te consolez, nu mai stiu in general sa incurajez, parca mi-au pierit toate cuvintele. Probabil ca le-am pierdut incercand sa-mi uit propria durere.
Pentru voi toate fetelor, ma bucur ca va vad pe toate sanatoase si pe “linia de plutire”, ca asta e cel mai important.
Sa ne tinem cat putem de bine.
Eu sunt z14. Probabil va fi un cm mai lung, ca este cel cu avortul.
Mai vorbim fetelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danny1 spune:

LA MULTI ANI,fetelor.sa vi se implineasca visul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Fete,
Intru si eu un pic sa va pupic.
Mai ales pe tine Luminita.
Si eu iti citesc postarile pe la diferite topicuri, si ma doare inima.
Realizez va, chiar si atunci cand vezi cele 2 liniute, lupta nu e gata...ci doar incepe.
Iti trimit o imbratisare calda de aici ca afara sunt 34 grade...
Da' nu e gluma...e arsita...
Nu am cuvinte sa-ti alin melancolia. Doar puterea sa-ti urez sa continui sa vrei si sa nu renunti.
Ma bucur ca ai primit permisul de munca, si nu uita nici o clipa ca esti o femeie deosebita si capabila. Mergi cu curaj inainte...
Tu valorezi mult, esti serioasa, responsabila, experimentata, inimoasa si nu in ultimul rand inteligenta.Locurile de munca ar trebui sa se bata pentru tine...nu-ti fie teama.
Inca odata o calda imbratisare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

mona ce cald e la tineee
vreau si eu acolo
aici e asa de frig

Mergi la inceput