Senioare mari,mijlocii si mici (81)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico

Buna dimineata, harnicutelor!

Elly, esti acopertita acum, ti-am pus cartonasu' pe usa.

_
Efortul isi primeste pe deplin rasplata numai atunci cand persoana respectiva refuza sa renunte. NAPOLEON HILL




Nicooo...superrr!... acum stie toata lumea cu ce ma ocup!

Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrix69 spune:

Buna dimineata,

Multumesc de incurajari, Mirela, Nico...Si eu sper sa ma descurc, dar chiar va trebui sa citesc asa, seios, din mai, sa zicem, sa fie proaspat, ca pentru examen:)

Beatrix 23+
http://lbdf.lilypie.com/DuPQp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Buna dimineata dragelor si multi pupici !

Nico, nu mor astia de foame fara mine, dar mor colegii ca nu pot face snguri toate cumparaturile.
Beatrix, ce sa zic, si eu ma gandeam sa citesc prin carti daca o sa am noroc vreodata sa fiu mamica. Insa realitatea depaseste cu mult ce scrie pe acolo. Insa in privinta rasfatului te inteleg perfect, am numai exemple asemanatoare cu ce zici tu. Eu tot imi zic ca eu nu o sa-i las sa mi se urce in cap, ca o sa pun piciorul in prag. Cine stie ce va fi pana la urma ?
De Soricuta cine ce mai stie, ca eu am licitatii si sunt ocupata dar zau ca nu cumpar de la ea nika .
Laura, ma bucur ca ai ajuns cu bine si va tin pumnii si tie si Samirei.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrix69 spune:

Bey Libraaa, ce mai faci?? Te-a suparat cineva cu ceva de nu mai apari?? S-a intamplat ceva? Poti sa te sprijini pe noi!
Bea

Beatrix 23+
http://lbdf.lilypie.com/DuPQp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CODRA74 spune:

heloo fetele!am intrat si eu sa va salut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danny1 spune:

fetelor,cucietelor,imi pare rau ca v-am dat palpitatii.....
am uitat cateva lucruri.le iau pe rand:
felicitari sorinake.Doamne ajuta.
menics,imi pare rau.
nu stiu daca sa mai fac mucenici ca m-am certat cu consortul.de 8 martie a fost de servici 24 de ore.pana in 9.dar am fost cu papa proaspata la el.n-a zis nimic.ok.ieri i-am spu sca de 8 martie vreau un ghiveci cu o floare de ap,nu un buchet.nu a reactionat.asa ca dupa cateva ore l-am facut terci. de se infiinteaza azi cu ceva i le dau de cap.se scuza ca nu a avut timp.ca avem muncitori care renoveaza,etc.dar nu merge.a crezut ca scapa.nu-i bai.isi ia papara.ce-i a alui,e pus de o parte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Salve fete,
Mireluto, cred ca e o analiza sa vada daca nu pierzi nu's ce elemente...prin urina..
Samira, Mami_vreau, distractie placuta.
Elisor, lasa vorbaraia...te-a desconspirat nasica.
In ce priveste cartile si copii...unde dai si unde ctapa.
Oricum cetitul ajuta la cerebel
Serios acum, e bine sa te documentezi, desigur ca sunt multe lucruri pe care nu le stii pana nu ai nevoie de ele..
Cat despre D-l Goe...fiecare spera...ca a sa progenitura sa fie altfel. Multi uita asta cand au propriile progenituri...fiecare cu puterea lui de convingere.
Depinde de parinti, dar si de copil.
Oricum unii parinti sunt exagerati.
Mayanule, am si eu o curiozitate...cati pietoni imaginari ai doborat pana acum de cand cu sofereala?
Bafta la gigeii.
Gali, cum esti azi?
Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violab spune:

Feteleee. Ce mai faceti voi dragutelor?Am reusit si eu sa intru putin si sa va trimit multi


Anul asta voi fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:


intru rpd sa va salut,....
fug la o mancarica, si apoi,
sa strang putin pe aici,sau nu stiu....
poate mai treb sa plec iar de acasa....
e un frig si bate un vant....
e complicat,toate sunt parca prea complicate,deja

samira, ai grija de ooooooooo!
laura,multe ooooooooo,cofrag aducem noi!
sa va pupe mama de unguroaice

da,vio, si brocoli si tie!
amy,mona,nico,si voua!

ieri am servit o portie de ...clatite,mama-mama
o sa tot fiu plecata de pe acasa, every day pana duminica,....
treburi

dannyyyyyyyyyyyyyy, cine ghiceste ce am primit EU de 8 martie??

va ofer premiu special:

bea, toate vin ca unse,crede-ma!!!!!!!!
spune la tine baba!!
doar fii optimista!!

elly,lumy,mireeeeeeeeeeeee ti-ai luat caine-rasa,culoare,pedigree?? ai sa vezi tu!
si pt voi!!
si pt toate,pt toti!

astept sa ofer premiul special!!
1...2....3... START!!!!!!!!!!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

multumesc pt felicitari, fetelor!!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput