Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *102*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui miha74

uka- vrei sa vii la Bucuresti???

Miha, mami fericita de Iris-Teodora (7.09.2009), Matei-Andrei (16.01.2008) si Laura-Ioana (30.09.1997)

"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)





hihihi
never again
eu (spre deosebire de altii de aici care se stie ei) iubesc dezinteresat..
si de fapt vroiam sa ma simt ca gioana, presedinte pentru o nuapte..

Uka, cea mai fericita mamosenie de C a r i n a - 14 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Luci ca sa nu crezi ca tacerea-i un raspuns, NU, n-as avea sufletul sa-ti iau bani...cash...te-as astepta cu un jumperoo, ceva, asa, o atentie mica

Uka nu stiu de unde le scoate, dar ma intreb unde (si de ce)le-a ascuns pana acum??! ca la odisee nu era chiar asa "mistocara" parca


de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA 0-6 luni
POZE URSULICA 6 LUNI +
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Luto da' mango ala cum l-ai pregatit?? L-ai storcit la robotul ala cu 10mii de gaurici?? sau cum altfel?? Ha? ia zi...ca mie mi s-a parut atos rau. Sau poate am luat eu vreunul nashpariu
Ma, da' la un pescuit ceva...nu te bagi?? Sau macar la o cura de cocs de la combinat..ca io te primesc gratis



Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80


Uka nu stiu de unde le scoate, dar ma intreb unde (si de ce)le-a ascuns pana acum??! ca la odisee nu era chiar asa "mistocara" parca







Avea alta treaba atunci, era gravida!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Vai Fraguta, tu vezi ce zice Miha ? Si uite ca si Uka zice sa nu te cred ...oare eu acum ce sa fac ? Sper doar sa nu te joci cu sentimentele mele


Eu m-as bucura sa mai vina cineva pe la mine ...ca sa nu mai stau ca o cucuvea si in plus il imbrac si pe asta mic frumos, il spal...poate se joaca musafirii cu el sa trag si eu o cafea si un pui de somn ....

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80

Uka nu stiu de unde le scoate, dar ma intreb unde (si de ce)le-a ascuns pana acum??! ca la odisee nu era chiar asa "mistocara" parca



M-ai facut si buca...

Pai mah, eram serioasa ca era tinuta obligatorie..
S-un pic stresata ca cine stie la ce dau nascare...acum ca vaz ca e ok si gangureste, sa curga vinu, sa rada lumeaaa..unde e Monica sa-mi asigure ecolul corespunzator?

Edit:Ai corectat si mi-ai stricat poanta!! Sa stiti ca era un [b]inainte de uka, l-am vazut io..si desi o rugasem sa fiu bolduit, nu eram

Uka, cea mai fericita mamosenie de C a r i n a - 14 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80

Luci ca sa nu crezi ca tacerea-i un raspuns, NU, n-as avea sufletul sa-ti iau bani...cash...te-as astepta cu un jumperoo, ceva, asa, o atentie mica

Uka nu stiu de unde le scoate, dar ma intreb unde (si de ce)le-a ascuns pana acum??! ca la odisee nu era chiar asa "mistocara" parca


de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA 0-6 luni
POZE URSULICA 6 LUNI +
nunta





Selenico, s-a facut mami, batem palma....masi vad la poarta cu pachetulin spate...deghizata in curier de "jamparale".....si tu asa de fericita sa ma vezi


In ceea ce o priveste pe Mondiala- Betoana ...cat era gravida avea emotii pt nastere ....acum cand a vazut ce copilasi stie sa faca....a prins curaj .....
Mami pe cand un Carinel ?

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

luto- mi-a fost dor de tine
robot pentru curatat legume si fructe nu ai???

legumele le mai poti pasa si cu furculita.

dana- sa ne tii si pe noi la curent daca a luat cana cu cioc de la avent, ca Matei nu a vrut-o deloc! o am in dulap pe undeva, sunt curioasa sa vad daca cu Iris va avea mai mult succes.

cristina- cum e Emma dupa vaccin? tu ne pregatesti ceva bun


selen- mi-a placut mult acel antepremergator (ce rau suna, asa e forma corecta???), ca la noi ar merge de minune, si pentru Iris si pentru Matei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Citat:
citat din mesajul lui miha74

uka- vrei sa vii la Bucuresti???




hihihi
never again
eu (spre deosebire de altii de aici care se stie ei) iubesc dezinteresat..
si de fapt vroiam sa ma simt ca gioana, presedinte pentru o nuapte..

Uka, cea mai fericita mamosenie de C a r i n a - 14 septembrie 2009




si eu care ma fastacisem toata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Nu ma mai joc,pe mine nimeni nu ma vrea prietena ...daca nu stau la mare:

,,Nu nimeni nu ma vrea,
Lalalalalala..."

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009

FEBRUARIE:
http://family.webshots.com/album/576696699yHysnI

Mergi la inceput