Aspirante optimiste > 20 ani (453)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

numai noi am umplut min 5 pag. pana diseara cred k mai terminam capitolul

mai bine dam noi 2 petrecere. si papam doar noi prajiturele



http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra

Dragostea-i nebuna vine de pe luna, nu incerca sa te ascunzi de ea sigur te va gasi, dragostea e simpla e iubire adica nimeni in lume nu a stiut sa-mi spuna de fapt cum e ea,cum e dragoste
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

buna seara! Mama, dar ce harnicute ati fost!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Asa am reusit sa citesc si eu din urma

Camcris felicitari pt rezultatele bune de la ecoDeci bagati mare poate ies 2
Happy
Joy,cami,Paula
Bebelu harnica mai esti
Didi sper sa mai poti intra in weekend
Fetelor cand va aud cate facetiEu de calcat nu calc numai daca e musai,mancare mai rarut ca mai primesc de la soacra sau de la mami,de prajituri nici numai vorbesc,din alea fac din an in Paste.Deci traiasca mameleNoi de obicei tot pe drumuri suntemStam cu soacra intr-o curte in case separate si tot timpul ne spune ca mai mult suntem musafiri in casaImediat merg la vara'mea sa ma joc un pic cu piticul

Va pe toate!!!!

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Vine Badea Gheorghe la farmacie si-intreaba: -Aveti naftalina? -Da, mosule,avem. -Da’ aveti de-aia bilute? -Da, mosule. -Pai dati-mi vreo 2 pungi. Dupa o juma de ora vine iar mosu: -Mai aveti naftalina de-aia? -Da,mosule. -Pai da-mi vreo 10 pungi. Dupa o ora iar vine mosu: -Mai aveti naftalina d-aia bilute? -Da,mosule. -Pai atunci da-mi-o pe toata. -Bine,mosule,da cate molii ai matale? -Una. -No, si-ti trebuie atata naftalina s-omori o molie,bre? -Da ce vrei daca n-o nimeresc!

Hello sorina!! ce faci? cum te simti?



http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra

Dragostea-i nebuna vine de pe luna, nu incerca sa te ascunzi de ea sigur te va gasi, dragostea e simpla e iubire adica nimeni in lume nu a stiut sa-mi spuna de fapt cum e ea,cum e dragoste
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Sa nu va dea Sfantu' sa va alcolizati doar voi doua Am mai aparut si eu pe aici

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

lasa cosminutza ca e bn asa.
mie imi place ce fac. oricum asa trece timpul mai rpd. cand ma voi angaja sigur nu voi mai avea timpul care il am acu. asa ca macar acum sa fac



http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra

Dragostea-i nebuna vine de pe luna, nu incerca sa te ascunzi de ea sigur te va gasi, dragostea e simpla e iubire adica nimeni in lume nu a stiut sa-mi spuna de fapt cum e ea,cum e dragoste
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Asa vad ca a aparut si Sorina da ei sa-i dat numai suc natural da?Sorina cum te simti?

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

clar..Sorina avem si sucuri naturale.

e bine..vad ca ne strangem. iar acum a disparut cami



http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
noi2
nunta noastra

Dragostea-i nebuna vine de pe luna, nu incerca sa te ascunzi de ea sigur te va gasi, dragostea e simpla e iubire adica nimeni in lume nu a stiut sa-mi spuna de fapt cum e ea,cum e dragoste
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu voi fi anul acesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Si mie mi-ar placea dar am un program la lucur tare naspaPlec la 9 si ajung la 6 seara acasa,asta acum dar mai sunt perioade ca daca ajung la 10 seara ma bucurDupa 6 iara ma apuca lenea sa apuc de gatit,dar na cand ii musai fac

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

Cosmi, ma simt cam rau! Imi da tarcoale o gripa, iar gatul imi e rosu! Nici apa nu pot sa beau!

Mergi la inceput