Senioare mari,mijlocii si mici (80)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

nu am chef de nimic- e o vreme de kko aici,uffffffff.......


astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Hi, hi hi...ha, ha, ha....Coccollinoo ai pus-o aici!


Daca eu n-am reusit sa te dau pe brazda si sa-ti recapeti optimismul, gagicile de aici garantat iti baga mintile in cap!

Yoi, yoi...ce bucuroasa sunt ca ti-ai gasit nanashul!



Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Gallicutzo sa se stie...nu tu m-ai mustrat!
Si la noi tot urat e afara. A nins pana acum iar acum s-a transformat in ploaie. Si e o uraciune spurcaciune de vreme si friggg...Yeaxxx

Pooopilici Amy!

Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:


Buna fete cu pitici,
Am fost plecata pe la mama,ca dc nu vine ea la mine,m-am dus eu la ea[:D,ca tot avea al meu 2 zile libere.Am mancat urzici, facute de mama,of course.In rest,stauuuuuu,mananccccc, ,creste partea dorsala si astept CM,care ar fi trebuit sa vina
In Buc ninge.
Sorinake,felicitari fetita draga!Un bebe cuminte si o sarcina usoara! Sa creasca beta ala odata!
Bebita,incearca sa iesi din butoi, cat mai repede,sa te linistesti si sa iti ajute DD sa iei cea mai buna decizie!Si sa revii cat mai repede printre noi.
Amy,bafta multa! Sa creasca foliculasi cat mai multi si cat mai mari!
Alina,tu te-ai dus la Sibiu cu toate analizele care sunt necesare pt FIV,cele care sunt trecute pe prima pagina?sau te-ai dus cu ce avea-i si ti-a mai zis nenea dr ce sa mai faci? Ti-a zis un pret estimativ pt FIV,inclusiv tratamentul? Bafta multa!
Samira, Mami,Bafta multa!
Galli,ceva vesti mai bune?
Codre ,bine ai venit printre zuze-buburuze!
restul gastii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CODRA74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ellyshor

Hi, hi hi...ha, ha, ha....Coccollinoo ai pus-o aici!


Daca eu n-am reusit sa te dau pe brazda si sa-ti recapeti optimismul, gagicile de aici garantat iti baga mintile in cap!

Yoi, yoi...ce bucuroasa sunt ca ti-ai gasit nanashul!



Babyboom...vino la mami...acum



mai prasnel...si eu care credeam ca tu esti nashul...uuuu...se poate mai rau de atat?pupici la toate fetelema bucur ca le-am gasit si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

si mona noastra se distreaza..... e in we deja

lylyyyyyyyyyyy nop,no news!!
de care ai vrea,lyly?

codra, nici nu banuiesti tu....

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CODRA74 spune:

mersi mult lyly mar
imi place cum suna...zuze-buburuze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

Citat:
citat din mesajul lui galliciana

si mona noastra se distreaza..... e in we deja

lylyyyyyyyyyyy nop,no news!!
de care ai vrea,lyly?

codra, nici nu banuiesti tu....

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Diferite,diferite....dar bune sa fie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

mdaaaaa,m-am apucat sa gatesc si pt aida......
care acum sforaie de mama focului...

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:



Cocco sa-ti spuna fetele de aici daca sunt eu rea! Euuu???

Dar, optimista, DA! Si de n-oi muri eu cu al cm de gat, sa nu-mi mai zici tu mie prasnel! AM ZIS!
Asa ca aduna-ti fortele ca o sa ai nevoie de ele...hihihiiii

Spune-ne si in ce zi de cm esti, pentru ca noi aici in fiecare zi facem o lista cu cm-uri...si uite asa mai taiem cate unul, cate unul de pe lista. Asa se obtin victoriile mari, cu pasi mici mai Coccollino!

Sefa noastra e Galli(avem si aici o sefa :)))...dar e o scumpete de sefaaa, ai sa vezi tu), iar Nico(guzelnico)...este nashica noastra, si ea o super nashica.
Dupa cum vezi, doar la "creme de la creme" aici, asa ca trebuie sa ye ridici la "standardele noastre".




Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput