Senioare mari,mijlocii si mici (80)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

gata! am terminat si eu runda 2 de injectii!!! uffff... da' dureaza ceva pana prepar toate 3 tipurile (de fapt 2 ca unu'i gata preparat) si pana le execut!!! aseara a fosr floare la ureche cu una'... da' ma descurc eu!

va parasesc ca ma duc la baitza si pe urma la nani! mirelo sa stii ca-n seara asta nu dorm odata cu gainile da' ma duc la o baie de-aia cu spuma de vreo 2 ore!

maine nu stiu daca intru ca dimineata am programare la coafor, pe urma merg ca mai am diverse de cumparat si seara merg la nasi... asa ca va pup dulce si apasat ca sa ajunga si pentru maine!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

va pup si eu de noapte buna! ma duc in pat ca tare imi mai e rau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Weekend placut, Laura! Si distractie placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui sorinake

va pup si eu de noapte buna! ma duc in pat ca tare imi mai e rau!


http://infertilitateaeoboala.blogspot.com/


Heeeii, Sorinuka, ai grija de tine! Da-i cu ceai, grapefruit, portocale. Insanatosire grabnica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Ma retrag si eu in vastul meu pat gol si rece.
Noapte buna, fete dragi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

nico noapte buna

am avut pe naiba, plus ca parca a fost vinerea neagra......tare urata zi a fost pt mine azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

ce ai patit mire?

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

de ale vietii.....offf
o sa fie bine pana la urma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Dragele mele am o groaza de vesti sa va spun:
-stiti ultimul tort al meu ? ei bine vreau sa va aduc la cunostinta ca am primit premiul I pe sitelul Culinar.ro
Sunt asa de fericita !!!
-am examen de limba pe data de 25 luna aceasta .Sa va rugati si pentru mine , va rog din tot sufletul.Stiu ca rugile voastre , surioare dragi fac minuni de aceea ma rog voua sa-mi purtati noroc.
-am vb cu fata mea si situatia e jalnica la modul ca tacsu nu vrea sa-si dea acordu mai devreme de decizia tribunalului ..DAR a zis ca daca il mai deranjeaza careva sa ii zica ca fisa a facut tampenii , se duce sa o ia de acolo si o interneaza direct la spitalul de nebuni.Sa mor de nu-mi vine mie sa ii trag una in cap , da fac puscarie pentru un idiot si ramane copilul vai de capul ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

neataaaaaaaaaaaaa
am pregatit si
va astept!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput