Senioare mari,mijlocii si mici (80)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

beyyy...da ce carcotashe sunteti...de la o prajiturica...nu patim naibilor nimic...ca ne plimbam dupa aia 2 ore pe jos!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

eeee... pai bine mai nico!!! acu' o sucesti ca la ploiesti! adicatelea ca la mine acasa! pai kg in plus imi trebe mie? n-o sa pun io suficiente de la runda asta de stimulare? offff... ce-o sa ma mai chinui sa le dau jos! da poate raman si scap de stres!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

pai elly e piticu nostru,laur!!

te las,fata,te las!!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

buna seara!

vad ca sunteti tare harnicute! Nu pot tine pasul cu voi sub niciun chip! Cred ca imbatranesc!

Ufff, pe mine ma paste o gripa ceva! Am rosu in gat si abia mai pot inghiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau

cum sa stai in vant si frig??? pai te-au dat aia afara de invidie ca aveai multe oo???

si eu ti-am raspuns si dincolo!!! se intelege ca te asteptam!!! nici nu se pune problema!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota



lauriciule,stii ca ai dreptate???
de ce Doamne-iarta-ma oi fi stat eu in vant si in frig???-ca la propriu am facut asta....cand puteam sa stau bine-merci inauntru la caldurica!!!
nah....daca atata m-a dus capu in momentul ala...acu ce sa fac???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

am vazut ca elly e piticutza noastra! ma uitasem mai demult la profilul ei! o pustoaica, ce mai!

sorinake ceai mult cu lamaie!!! ai grija de tine!

lyly


Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui samira33

beyyy...da ce carcotashe sunteti...de la o prajiturica...nu patim naibilor nimic...ca ne plimbam dupa aia 2 ore pe jos!!!


sau,mai bine, sami, vii pe jos de la buda, pan la mine!

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui sorinake

buna seara!

vad ca sunteti tare harnicute! Nu pot tine pasul cu voi sub niciun chip! Cred ca imbatranesc!

Ufff, pe mine ma paste o gripa ceva! Am rosu in gat si abia mai pot inghiti!


http://infertilitateaeoboala.blogspot.com/


sori, pot sa te trec pe listauta cu burtici?

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

galli...viu...da nu pe jos...ca atunci o sa fiu gravidutza...da viu cu masina,ma primesti???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

Galli, imi e cam teama! Nici nu stiu ce sa spun! Mi-ar placea tare mult, desi imi e teama! Pana nu-l vad pe bb la eco, scuip in san!

Mergi la inceput