Goldie Pants - 37

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
lisa ceva retete noi? nemik?


mey fetili stocul pe care vi l-am facut ultima data trebuia sa va ajunga toata luna voi credeti ca scot rateti noi pe banda rulanta?
DAR pentru ca he's on my radar poftim serviti



Interesting sense of style
Ten million dollar smile
His eyes see right to my soul
I surrender self-control

I don’t think you know (know)
I’m checking it so hot, so hot
Wonder if you know you're on my radar (on my radar)
on my radar (on my radar)
And yep I notice you I know it’s you
Choose you don’t wanna lose you’re on my radar (on my radar) on my radar (on my radar)


mj imi pare rau da nu ti pot ajuta nu stiu poezii numa cantecele

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie
mey fetili stocul pe care vi l-am facut ultima data trebuia sa va ajunga toata luna


pai si de ce nu ai specificat ca e pe toata luna bine ca io l-am dat gata intr-o seara si am fost a doua zi zombi

fetili dupa cum stau trebili tre sa ne strangem lucrurili , ca ne mutam in curand la alt apartament

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Lisa, astea oe care le stii tu nu "cantecele" se numesc

Joann, vad ca esti tare serioasa. Ti-ai indeplinit partea ta de intelegere. Acum, iar te intreb, ca data trecuta nu ai raspuns: de acum nu mai vedem nimic? Tu numai cu obligatiuni activezi?
Inca nu suntem afara din ap. asta. Inca putin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimi
serviti www.youtube.com/watch?v=yxDPDWJnEso" target="_blank">

purplecum sa nu mai vedeti nemik ??ca doar nu o sa tin 3 bunaciuni ascunse de okii lumii

fetili o zi buna


www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

www.youtube.com/watch?v=CsAdmeLcFjU" target="_blank">neazta

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

mj mai vrei material didactic?

fetele

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4219.jpg" target="_blank">
M , I love you most.
www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">I'm too lost inwww.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">you.
You www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">'re poison running through my veins
You're poison, I don't want to break these chains



www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">
www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=PVM9hd38WY4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bdjqcSCObuc" target="_blank">
ce material dedactic mey tot ca ala de la ezamenu d'aseara

la ezamenu de maine mi-am facut fitzuici
in rest vaz ca biznisu infloreste consumu atinge cote alarmante
inca stiu sa ma ixcalex dirty Diana


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Nu mai depune nimeni CV emotional? Nu-mi spuneti ca raman la mine ?????????? Eu nu sunt asa puternica, ca si Iona
Pana cum vad ca numai oana a fost cea mai constiincioasa...acea declaratiune adaugata la CV face muuuult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue
Nu mai depune nimeni CV emotional?






purple nu te panica...ete ca si io vreau sa depun un de ala emotional, numa' sa ma lamuresc cum se face ...
si pana cand se primex Cv-urili astea????

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Persoana potrivita:




CV-ul "din ala" trebuie sa contina numele persoanei pt care se face aplicatia sentimentala, precum si motivatia cererii..imaginatia concurentei va fi punctul in care se va face departajarea . Un fel de concurs de perle...dar e concurs de hemotzii pe care le creati juriului . De fapt, juriul nu conteaza decat pt pastrearea ordinii si securitatii. Nu juriul trebuie cucerit.

CV-urile se depun pana Miercuri 17 martie 2010.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Rugam moderatorii sa inchida aici deoarece ne-am mutat la capitol nou. Multumim

Continuam aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=149813

Mergi la inceput