Aspirante optimiste!Felicitari sorinake!!!! (452)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns onybony spune:

e inceputul unui an frumos, sa va dea DD la toate cat de repede posibil, va astept cu sufletul la gura cu testarile sa invadam odiseea

http://picasaweb.google.com/118362430570777628986/Oana#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ukume24 spune:




Ony felicitaaaaaaari inca o data!!!!!! nici eu nu pot scrie mare si cu alte culori dar sa stii ca bucuria mea pentru tine este foarte mare. M-am uitat si la testul asta si se vede mult mai bine a doua liniutza.
si eu ma testez maine dimineata. Am rezistat eroic pana azi si sper sa mai rezist si pana maine dimineatza. Stiu ca v-am cam innebunit de cap iar celeleate fete si-au facuit testul imediat dar asa sunt eu.... nu imi plc testele negative si am impresia ca nu voi avea veci un test pozitiv al meu.
Rushii nu au venit in schimb am avut de dimineata niste dureri de burtica. Sper sa nu apara azi pe ultima suta de metri. Fetelor Sure check ii cel mai bun test? vad ca majoritatea fetelor v-ati luat sure check.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onybony spune:

oana mersic, sure check e printre cele mai bune si mai sigure
nu te descuraja, gandeste pozitiv, o sa fie bine, si mai ales ca ti-au intarziat rushii, e foarte posibil sa fie testul cu 2 linii...fruntea sus orice ar fi
noi suntem alaturi de tine egal ce iti va spune testul

sunt gravidutaaaaaaaaa :-))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

ukume24 i-ti tin pumnii sa nu vina urati, sa nu ne uiti maine sa ne spui rezultatul la test.
Cu ajutorul lui DD, ne da la fiecare.
Testul Surecheck eu zic ca este cel mai sigur, din ce am auzit si eu,la mine din pacate toate au fost pana acum negative.
Scoatem un pic motatele pentru incurajare si rezistenta ta eroica cu testarea pana maine.










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Ukume te inteleg perfect!!!Orice ar fi noi suntem aici,alaturi de tine!!!
Hai Oana!!!]

Edit: da asa se zice ca Surecheck-ul sau ClearBlue e cel mai sigur!!!!

In primavara asta,musai sa vina barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onybony spune:

Citat:
citat din mesajul lui camcris

ukume24 i-ti tin pumnii sa nu vina urati, sa nu ne uiti maine sa ne spui rezultatul la test.
Cu ajutorul lui DD, ne da la fiecare.
Testul Surecheck eu zic ca este cel mai sigur, din ce am auzit si eu,la mine din pacate toate au fost pana acum negative.
Scoatem un pic motatele pentru incurajare si rezistenta ta eroica cu testarea pana maine.










Anul acesta ajuta-ma Doamne sa fiu


mie 9 luni testele toate mi-au fost negative (sure check) si cel de azi pozitiv, totusi si eu cred ca astea sunt cele mai bune, tin pumnii sa ai si tu cat de repede 2 linii


sunt gravidutaaaaaaaaa :-))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Neatza!
Sorina, felicitari!!! Sarcina usoara si bebe sanatos!
Ony, e cat se poate de pozitiv testul tau. Felicitari!
Ukume, eu te sfatuiesc sa iei Clear Blue....impresia mea personala, e ca e ceva mai sensibil decat Surecheck. Mie mi s-a pozitivat f repede, in schimb un Sure Check din ala mai scump, (sunt 2 feluri, unul mai ieftin cu colectarea urinii si unul mai scump pe care faci ) de abia mi s-a pozitivat. Dc n-as fi avut 2 teste deja pozitive, nici nu l-as fi luat in seama. Cred ca te-am zapacit: pe scurt: Clear blue facut la pranz s-a pozitivat rapid, Sure Check ieftin s-a pozitivat tot cu urina de dupa amiaza, dar mai greu, a doua zi dimineata, Sure check scump fffff slab pozitiv.

==========
Corina
Mamica de Arianna Maria si 4+

POZE CU PRINTESA
BEBE2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

onybony multumesc de gandul bun,
ma bucur mult de tot pentru tine, sa va dea DD sanatate,
bucura-te de burtica si laude-te la toata lumea, eu asa as face in locul tau, cred ca as fi cea mai fericita din lume.
de molipsire














Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Ukume asa aveam si eu impresia inainte ca mie n-o sa-mi iasa nici un test pozitiv.Cand am vazut 2 liniutze la test am sarit in sus de bucurie.abia astept sa-mi arate testul 2 liniutze dragutze din nou.
Cand e in burtica arata testul.
Gandeste pozitiv si nu te stresa ca o sa vina .Poate e deja in burtica,iti tin pumnii


Abia asteptam sa vina minunea in viata noastra.
Trying To Conceive
Baby Dust Needed
Trying To Conceive

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniusamb spune:

Onybony, FELICITARI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[url=http://lilypie.com][/url]

Mergi la inceput