Fiv in Ungaria 94

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns speranta2008 spune:

Buna

acum m-am trezit si vreau sa va multumesc pentru toate gandurile si vorbele de incurajare si sustine.
Am avut ceva dureri, usoare cei drept dar am luat un No Sap.
Multumesc Felicia ca mi le-ai lasat

Samira33- ti-am dat un PM. In legatura cu Ovitrell, cred ca nu poti. Eu l-am cumparat de la Budapesta, dar imi amintesc ca acul nu se putea scoate din seringa. Sau tu intrebi de Cetri- cel de nespargere foliculi???

In 2010 voi fii o mandra graviduta si o mamica fericita !...asa sa ma ajute Maica Domnului!

"Ceea ce este imposibil pentru om, este posibil pentru Dumnezeu" (Matei19:26)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Bravo, fetelor! (Speranta si Diana) - de acum, ne concentram energiile spre urmatorul pasa: sa aiba o noapte pasionala, sa se lase cu multi embrionasi frumosi!
Sami, multumim pt transmisunea in direct si in reluare! Am urmarit-o, n-am apucat sa raspund atunci. Nici acum nu a numarat foliculii? Erau peste 20?
Mami_vreau, acum e floare la ureche, ha?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cezara66 spune:

A aparut pe siteul clinicii post de embriolog-cred ca se simt astia depasiti de nr de oo de Samira!
Felicia vreau sa te vad cat de curand
speranta,diana
samira,mami vreau,sonya mea,adipapazi,iana2002-mama ce gasca!sa aveti bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

cezara


buna dimi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_na spune:

Multa multa bafta tuturor .
Va citesc cu interes si ma bucur de fiecare pas inainte pt fiecare dintre voi care acum sunteti in plina desfasurare de FIV.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mairis spune:

Buna dimi!

Fetelor de la Budapesta , va tinem pumnii de acasa!
Va asteptam cele mai bune vesti!

Eu mi-am repetat ieri testul Betahcg, la 4 saptamani si 3 zile, mi-a iesit 495 (ziua 11 de la ET). In urma cu 4 zile am avut 107,87 deci s-a dublat frumos din 2 in 2 zile.
Acum dilema mea este: sunt 2?

La eco ma duc de-abia joi, 11 martie, si ma roade.... Nu prea mai am rabdare.

Am citit undeva ca la sarcina gemelara cresterea e mai mult decat dubla la 2 zile.... Stiti ceva?

Va pup!


Irina, +4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

mairis super valoare
acum mai conteaza cati sunt?
importanta e sa fie sanatos/sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariadan spune:

mairis, eu in ziua 10 de la Et (cu embrioni de 3 zile) am avut beta 161, ziua 12 - 344, si sunt doi.
La cate zile ai facut ET si cati ai transferat? (scuze, dar nu am citit in urma)

Sarcina usoara si la termen.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mairis spune:

Mirela, ai dreptate, nu conteaza decat sa fie sanatos/sanatosi... dar stii cum e omu.... curios, intrebacios...

Ma tot gandesc.... Ca altceva nu am ce face.... La Timi e un frig de crapam, avem si zapada!

Stau prost la capitolul rabdare, poate de aia!

Pupici!

Irina, +4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mairis spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariadan

mairis, eu in ziua 10 de la Et (cu embrioni de 3 zile) am avut beta 161, ziua 12 - 344, si sunt doi.
La cate zile ai facut ET si cati ai transferat? (scuze, dar nu am citit in urma)

Sarcina usoara si la termen.


Mariadan, am facut transfer de z5 cu blasto.
Deci?

Irina, +4

Mergi la inceput