Senioare mari,mijlocii si mici (79)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

buna dimi la toate fetele dragi

am fost la clinica...si a fost tare scurt...pana sa ma dezmeticesc eu...eram deja cu beletu-n mana-ala cu instructiunile pana data viitoare...si in curtea clinicii.

am multe oo...a zis dr. K ca nici nu are rost sa le masoare si faca numaratoarea acum...ca-i prea devreme...le masuramm vineri...si tot atunci incepem sa facem si planurile pentru punctie...se pare ca vom sta mai mult de 16 zile...asa am vazut din primele calcule.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrix69 spune:

Buna dimineata!

Amy, asa cum a zis si Mami_vreau, poate n-a fi rau sa repeti testul la Bucuresti. Eu l-am facut la Bios, de exemplu.

Beatrix 22+
http://lbdf.lilypie.com/DuPQp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

fetelor...noi murim aici 3 saptamani...de cand suntem impreuna...nu am stat atat timp bot in bot...si in aceeasi camera...una singura.
asta cred ca o sa fie piatra de incercare a relatie noastre.
nici in vacanta nu suportam sa stam atat de mult...si nicidecum doar noi 2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

al meu m-a intrebat de acasa...ce fel de televizor avem in camera...si cand i-am zis ca d-ala mic...a inceput sa se strambe.
aseara cand a intrat in camera si a vazut televizorul...a decretat:

-maine mergem sa cumparam televizor!!!
si acu trage de mine sa mergem sa cumparam televizor.nu-i intreg la cap.
adevaru e ca ecranul laptopului nostru e mai mare decat ecranul televizorului din camera...iar noi ne-am obisnuit numai televizoare d-astea mari...cel mai mic de la noi din casa are diagonala 82...si pe bune daca io mai vad ceva la astea mici...da n-am recunoscut aseara nici in ruptu capului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

mami...am facut fix 10 ore din poarta casei pana in poarta Pensiunii...852 km...am plecat la 5 dimineatza si la 3 si 10 eram la pensiune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

m-a si bufnit rasu cand l-am vazut pe doctoras....imbracat elegant-ca v-am zis ca azi are nush ce congres si a venit doar pentru eco a mea dimineatza...asadar....imbracat elegant...da cu manusi sterile in maini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

Dumnezeule!!!!...da de ce vorbesc numai eu???
daca n-am controlat ceasul azi-noapte...si-n somn...iar la 5 am fost in picioare....si nu am mai putut dormi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

Buna dimineata,
Samira, sa-ti creasca toate oolele!Sa ai productie cat mai buna,ca tb sa realizezi planu,nu? Stiu cum e sa stai bot in bot o perioada mai lunga...te apuc nervii,mai ales cand nu esti obisnuita Fata draga,dar ai atatea sa vezi acolo,macar pana ET.Au o strada in Pesta care se cheama Fashion StreetAsa ca,bani si timp sa ai.Bafta multa si Doamne ajuta!
Mami-vreau,sa fie intr-un ceas bun prima intepatura!Doamne ajuta!
bebita,eu iti tin pumnii!Sa dea DD sa fie 2 liniute!
gasaca de fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Samiiiii
I-ai trimis bezele lui dr K?

Poopilici la toate feteleee si o zi minunata!
Bucurati-va de soare ca de maine cik vine din nou iarna rea si rapciugoasa

Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Aaa...gagicuteleee....va rog si eu ceva

Dati-i si zuzei buburuzei cate un votuletz aici: reclama ilegala - considera acesta un avertismentplantatia-lui-Ellyshor/
sa creasca plantatia mare si frumoasa

Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput