Senioare mari,mijlocii si mici (79)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

poi la fosta avocata dupa chitanta ca maine am proces si tre dupusa chitanta.....prin nush ce magazine de electronice sa se uite al meu dupa un tv.....apoi la medic la control, si ma bucur ca nu am chisturi dar am ovare micropolicistice, dreptul e plin de foliculi antrali, iar pe stangul era un fol de 19mm, apoi al meu hai acasa ca tre sa lucram......si acum ma doare, cred ca s a spart, macar sa fie cu noroc

maine am proces si vreau sa ma duc sa mi refac manichiura (gelul de pe unghii ca au crescut si ma deranjeaza plus ca una am indoit o si mi e ca mi rupt toata unghia)...

cam atat......si azi a fost baba mea si ui ce zi urata, plus ca acum si ploua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

sa fie in ceas bun,mire!!!
sanatatea ta e mai importanta,oricum!
da,se cam strica vremea,peste tot....

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

dragelor,un nou capitol aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=149432

astept inca o minune in viata mea!!!
Sa iubim pe semenii nostri ca pe noi insine, să măsurăm pe altii cu măsura cu care ne măsurăm pe noi, să pretuim lucrurile si nevoile lor prin cele ale noastre. Cand le vom dori ceea ce ne dorim nouă si cand îi vom feri de ceea ce ne ferim noi, atunci vom implini legea adevaratei iubiri.. Confucius

Mergi la inceput