Senioare mari,mijlocii si mici (79)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Ms Ginutza

Ne-ai facut-o ieri!

Babyboom...vino la mami...acum

Un votuletz va roggggg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Mirela, din cate stiu eu histero. e o interventie mai usoara ca laparoscopia. De dr Albu nu stiu ce sa-ti zic pt ca eu nu sunt din Bucuresti, dar sigur una dinte fete te poate ajuta cu mai multe informatii. La alte topicuri pe DC ai intrebat?

Pooop you si sa fie cu mult noroc!

Babyboom...vino la mami...acum

Un votuletz va roggggg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Elisor, si la mine e la fel.
Eu cred ca mesajele sa contorizeaza in f de cat de interesant si la obiect scrii.
adica...daca batem apa in piua ca acum...ciuciu contorizare...
Dar daca raspunzi la obiect la o intrebare serioasa...te pun astia la panou si-ti mai adauga un mesaj in cont

Waau, inseamna ca sorinake a ramas Naturelll...ce fain

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

ely am facut o histero, dar cu alt medic, vroiam sa stiu cum decurge cea facuta de Albu, daca e sau nu cu anestezie ca la punctia ovariana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Valeuu Moni,

Pai dc sta cineva si se uita la toate msg pe care le postam noi, inseamna ca se cruceste!

Mirela,
eu pe DC am mai vazut fete care vorbeau de dr Albu, si cred ca sigur una dintre ele a facut si HSG cu el. Trebuie doar sa o identifici

Editez ca scrisei o tampenie, ma refeream la histeroscopie, Mirela. Probabil intelesesi tu

Babyboom...vino la mami...acum

Un votuletz va roggggg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

ely am facut o histero, dar cu alt medic, vroiam sa stiu cum decurge cea facuta de Albu, daca e sau nu cu anestezie ca la punctia ovariana.




eu am facut histeroscopia cu albu! eu am ales sa fac cu anestezie totala... te costa mai mult da' eu am vrut sa fiu sigura ca nu simt nimic!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

ginutzo m-ai intrebat ieri de tipa gravidutza... nu stiu de glanda da' cu siguranta zicea de deficit de progesteron in faza luteala!


Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

ely am facut o histero, dar cu alt medic, vroiam sa stiu cum decurge cea facuta de Albu, daca e sau nu cu anestezie ca la punctia ovariana.




eu am facut histeroscopia cu albu! eu am ales sa fac cu anestezie totala... te costa mai mult da' eu am vrut sa fiu sigura ca nu simt nimic!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota


am inteles

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

elly dar in functie de criteriu ti se dau monedele? ca azi nu ai primit decat una de la mine! de ce?

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

mirela daca mai vrei sa ma intrebi ceva de histerosopia la albu, da-i bataie... acum sau cand mai apar intrebari!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput