Bazar (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

LoraG a ajuns coletul la tine??? am pierdut sirul...s a facut plata???


happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+

astept vara...caldura...concediu...piscina...soare..eheeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flowers spune:

Este o greseala de numerotatie la E 117.Sunt doua produse cu acelasi numar.
Licitez pentru amandoua :E117 -costumasul rosu si E 117 salopeta verde.Pentru Ema ,ambele.
PS: Alexandra imi poti spune daca costumasul este din bumbac?


Mami de Brianna si Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flowers spune:

Kay , am primit coletul.Sunt superbi.Merci.

Mami de Brianna si Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Alex_andra, merci de raspuns.
Am doua produse, o geanta de la anca_dragoman si apa de toaleta de la alex_andra. Daca le castig, am sa depun banutii in contul lui Robi. Cred ca trebuia sa mentionez de la inceput, nu? Ca acum ar trebui luate amandoua si duse in albumul lui Robi. De acum inainte am sa spun de la inceput pentru cine licitez daca donatorul nu mentioneaza pe cineva anume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Alexandrina, pai nu ar trebui sa se opreasca la un moment dat? La bazarele vechi, se prelungea o singura data cu 24 de ore. Acum na, cum ziceti voi.

Mai, am stat cu kid si-am rumegat regula aia pe toate partile. Ea a cerut timp de contralicitare 24 de ore.
Adica daca cineva liciteaza in ultimul minut sa mai aiba restul lumii timp de reactie. No, acum facem furtuna de creiere sa modificam acest "timp de reactie"?

Citat:

Oricum s-au schimbat mai multe reguli cu noul bazar.
A nu se intelege ca vreau sa carcotesc sau ca ma afecteaza 2-3 lei dati in plus, dar am oareshce dubii in privinta comisionului de depunere luat de banci. Daca la reiffeisen de ex. s-a zis de catre o persoana care lucreaza la acea institutie bancara ca nu se percepe un astfel de comision, mai e valabila obligativitatea depunerii de 3 lei in plus?

Si eu sunt suparata pe comisionul de la banci, eu stiu ca la Transilvania nu mi-a luat nimeni comision nici cand am pus nici cand am luat, toti banii au curs la destinatie neatinsi.
Dar, nu poti acum sa le ceri sa-si inchida conturile umanitare de la BRD, BCR ca sa se mute la cei fara comison.
Si in plus sigur exista comision la tranzactiile intre banci diferite.
De aceea regulamentul nu impune ci doar cere cei 3 lei. Ca si-asta a fost dezbatuta cand ne-am organizat. Si inca public.



"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina, mama lui Mihai (20 dec 2005) si a Mariei (21 nov. 2007).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellinia

Alex_andra, merci de raspuns.
Am doua produse, o geanta de la anca_dragoman si apa de toaleta de la alex_andra. Daca le castig, am sa depun banutii in contul lui Robi. Cred ca trebuia sa mentionez de la inceput, nu? Ca acum ar trebui luate amandoua si duse in albumul lui Robi. De acum inainte am sa spun de la inceput pentru cine licitez daca donatorul nu mentioneaza pe cineva anume.


E bine si asa. Nu le mutam in albumele cazurilor pana nu se incheie licitatia. Si daca inca nu e precizata destinatia nici atunci, le mutam cand vin chitantele. Pana la urma tot le mutam.


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina, mama lui Mihai (20 dec 2005) si a Mariei (21 nov. 2007).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Mie mi se pare ok sa se prelungeasca licitatiile chiar si cu mai multe zile,ideea este de ase strange cat mai mult banuti

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Flowers

Este o greseala de numerotatie la E 117.Sunt doua produse cu acelasi numar.
Licitez pentru amandoua :E117 -costumasul rosu si E 117 salopeta verde.Pentru Ema ,ambele.


Renumerotez si actalizez.


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina, mama lui Mihai (20 dec 2005) si a Mariei (21 nov. 2007).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biara spune:

Neata, licitez pentru K6 13 lei

Bianca, mami de Maia Teodora (28.11.2009) Maia Teodora minunea noastra cu ochi de peruzea

un vot pentru o cafea :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

revin,cu o precizare:banca nu cere comision celui care depune banii in cont,banca retine comision celui care primeste banii in cont,pur si simplu!si credeti-ma,ca orice banca retine,nu este banca umanitara sa lase asa de la ea....daca imi aduc bine aminte si dodo a spus acelasi lucru,care are la transilvania....daca vreti sa depuneti,daca puteti 3 lei in plus ok,daca nu...nu-i bai,insa eu m-am gandit ca daca tot depui 10 lei ce mai conteaza 3......scuzati-mi tonul,dar se face atata tam-tam pt 3 lei in plus.....

cont pay-pal pt ALEX:mihaela77oprea@yahoo.com

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M

Viata pentru FLORIN!!


Mergi la inceput